TÜRK PARLAMENTERLER BİRLİĞİ HABERLERİ

Türk Parlamenterler Birliği Haberleri

Türk Parlamenterler Birliği haber, Türk Parlamenterler Birliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk Parlamenterler Birliği - 28.1.2014
Demirdüzen'e Türk Dünyası Dostluk ve Onur Ödülü
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil de Kazakistan ve Türkiye hem iki dost ve müttefik, hem de aynı kökten gelen iki kardeş devlet olduğunu kaydetti.
Türk Parlamenterler Birliği - 17.11.2013
Afyonkarahisar Teşkilatı'nda Temayül Yoklaması
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Milletvekili Nevzat Pakdil, Fuar Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen temayül yoklaması öncesinde yaptığı konuşmada, yerel yönetimlerin, halkla doğrudan temas kuran, halkın gündelik ihtiyaçlarıyla birebir ilgilenen kuruluşlar olduğunu belirtti.
Türk Parlamenterler Birliği - 16.11.2013
Yerel Seçimlere Doğru
Yerel seçimler öncesi AK Parti Uşak Teşkilatı'nda belediye başkan adaylarını belirlemek amacıyla temayül yoklaması yapılıyor.  Can Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen temayül yoklamasına katılan Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı ve AK Parti Milletvekili Nevzat Pakdil, konuşmasında, ülke genelinde parti teşkilatları arasında yapılan tamayül yoklamalarının birlik ve beraberlik içinde geçtiğini söyledi.
Türk Parlamenterler Birliği - 29.9.2013
Tpb Genel Başkanı Pakdil Açıklaması
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, geçmiş yıllarda düğünlerden sonra yapılan ancak günümüzde ortadan kalkmış olan şalvar güreşi ve diğer geleneklerin devam ettirilmesi gerektiğini söyledi.
Türk Parlamenterler Birliği - 28.9.2013
Bmgk'da Suriye Karar Tasarısının Kabul Edilmesi
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin (BMGK) Suriye kararına ilişkin "Suriye'de baştan beri sadece kimyasal silahların değil diğer silahların da susmasını arzu ettik" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 26.9.2013
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Pakdil Açıklaması
"İnsanımızın mutlu olması için çalışıyoruz"
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Türk Parlamenterler Birliği Haberleri | Türk Parlamenterler Birliği Haber - Haberler - Sayfa 4 - Türk Parlamenterler Birliği haberleri, son dakika türk parlamenterler birliği haber ve gelişmeleri burada. Muhalefet Partilerin Lambası 30 Mart'ta Sönecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.9.2020 21:35:37. #1.14#
title