TÜRK PARLAMENTERLER BİRLİĞİ HABERLERİ

Türk Parlamenterler Birliği Haberleri

Türk Parlamenterler Birliği haber, Türk Parlamenterler Birliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk Parlamenterler Birliği 11.7.2020
Son dakika haberleri! Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil'den Ayasofya mesajı Açıklaması
Son dakika haberleri... Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Ayasofya'nın tekrar cami olarak ibadete açılması kararının milletin onlarca yıllık bir özlemini giderdiğini belirtti.
Türk Parlamenterler Birliği 27.5.2020
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil'den 27 Mayıs mesajı Açıklaması
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, milletin iradesini ve hukukun üstünlüğünü hedef alan hiçbir darbe girişiminin başarılı olamayacağını ve millet vicdanında asla yer bulamayacağını belirtti.
Türk Parlamenterler Birliği 23.5.2020
TPB Genel Başkanı Pakdil, Ramazan Bayramı'nı kutladı
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Türk Parlamenterler Birliği 29.4.2020
TPB Genel Başkanı Pakdil'den Ankara ve İzmir Barosuna tepki Açıklaması
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Ankara ve İzmir barolarının, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'a yönelik açıklamalarının, mensubu bulundukları milletin değerleriyle örtüşen bir tarafı olmadığını belirtti.
Türk Parlamenterler Birliği 5.3.2020
TBMM Genel Kurulu
"Amaç Türk Parlamenterler Birliğinin başkanını seçebilmek" CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçen hafta AK Parti'li İstanbul milletvekilleriyle bir araya geldiği toplantının "başka bir amaçla gerçekleştirildiğini" ileri sürdü.
Türk Parlamenterler Birliği 26.2.2020
TBMM Başkanı Şentop, "Meclis'in 100. Yılında Türkiye'de Anayasalar ve Siyaset Konferansı"na katıldı
TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un da bir konuşma yaptığı konferansta, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, eski bakanlardan Ali Coşkun, eski bağımsız milletvekili İbrahim Halil Çelik ile çok sayıda davetli yer aldı.
Türk Parlamenterler Birliği 25.2.2020
Eski MHP Milletvekili İrfan Keleş için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi
Törene, Keleş'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meclis Başkanvekili Celal Adan, AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, İYİ Parti Grup Başkanvekilleri Dursun Müsavat Dervişoğlu ve Lütfü Türkkan, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, eski ve yeni milletvekilleri, Meclis bürokratları ve personeli katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği 10.8.2019
Pakdil'den Kurban Bayramı mesajı
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Türk Parlamenterler Birliği 26.6.2019
Vefat eden eski Bakan Yücel Seçkiner için TBMM'de tören
Törene, Seçkiner'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Başkanvekilleri Celal Adan ve Levent Gök, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, eski Adalet Bakanı Hikmet Sami Türk, eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil ile bazı milletvekilleri ve TBMM çalışanları katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği: Rektör Budak, Cumhurbaşkanı ve Bakanlarla GörüştüTürk Parlamenterler Birliği 8.5.2019
Türk Parlamenterler Birliği 21.4.2019
Kılıçdaroğlu'na Saldırıya Tepkiler
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyı kınayarak "Şiddet hiçbir şekilde ülkemiz demokrasisine gölge düşüremeyecektir.
Türk Parlamenterler Birliği 2.11.2018
Hüsamettin Cindoruk: Biz Demokrasiyi Yönetemedik
Türkiye'nin demokratikleşme alanında geçirdiği aşamalar, İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü ile Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin düzenlediği 'Türkiye'de Demokrasi Hareketleri' adlı panelde ele alındı. Üniversitenin konferans salonunda gerçekleşen panele, İAÜ Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölüm Başkanı, 57'nci Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti Türk Cumhuriyetleri ve Akraba Toplulukları ile Koordinasyondan Sorumlu Devlet Bakanı Prof. Dr. Abdulhalük Mehmet Çay, Türk Parlamenterler Birliği Onursal Başkanı Hasan Korkmazcan ve 17'nci Dönem TBMM Başkanı Hüsamettin Cindoruk'un yanı sıra öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği 1.8.2018
Eski Milletvekili Ünsür'ün Vefatı
Törene, Ünsür'ün ailesi ve yakınlarının yanı sıra CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, eski bakanlardan Esat Kıratlıoğlu ile TBMM çalışanları katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği: TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın KabulüTürk Parlamenterler Birliği 23.7.2018
Türk Parlamenterler Birliği: Eski Milletvekilleri Başkan Kutlu ile Bir Araya GeldiTürk Parlamenterler Birliği 13.7.2018
Türk Parlamenterler Birliği 8.6.2018
Eski Milletvekili Tekin İçin TBMM'de Cenaze Töreni
Eski Giresun Milletvekili Tekin'in cenazesine ailesi ve yakınlarının yanı sıra TBMM Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Hakkı Polat, eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil ile bazı Meclis çalışanları katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği 6.6.2018
Meclis Başkanı Kahraman'dan Milletvekillerine İftar Yemeği (2)
Kahraman, şunları kaydetti: "(Bu seçim tarihimizin en önemli, büyük seçimidir) diye bir söz vardır. Zannediyorum aynı kanaatteyiz. Bu seçim hepsinden öte, mühim, önemli bir seçimdir. Çünkü, Türkiye bir kavşak noktasına gidiyor. Anayasa değişikliği ile cumhurbaşkanlığı sistemine geçiyoruz. İstikrarlı bir Türkiye için bir temel atmış oluyoruz. 26. Dönem'in bir büyük muvaffakiyeti de anayasada yapılan değişikliktir. Bu değişiklikle koalisyonlardan, değişik pazarlıklardan, hesaplamalardan ve planlamalardan kurtulacağız inşallah. Bendeniz, kuvvetler ayrılığı prensibine inanan bir insanım. Kuvvetler ayrılığı prensibi gerçekleşecek ve kuvvetler birbirlerine müdahale etmeden birlikte memleketimizi kalkındıracaktır." Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil de yaptığı konuşmada, TBMM Başkanı Kahraman'ın 15 Temmuz darbe girişimine karşı Meclisi toplantıya çağırdığını ve milletvekilleriyle birlikte millet iradesini en güzel şekilde temsil ettiğini belirterek, "Milletvekili arkadaşlarımızın katılımıyla o saldırıya bu Meclis kürsüsünden en güzel cevabı verdiniz.
Türk Parlamenterler Birliği 16.5.2018
İsrail'in Gazze'de Yaptığı Katliama Tepkiler
Türk Parlamenterler Birliği, yayımladığı bildirgeyle, İsrail'in Gazze'de yaptığı katliamı lanetledi.
Türk Parlamenterler Birliği 15.5.2018
Türk Parlamenterler Birliği 18. Olağan Genel Kurulu
Türk Parlamenterler Birliği 18. Olağan Genel Kurul ve Yönetim Seçimi Toplantısı'nda, Genel Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu, Disiplin Kurulu ve Yüksek Danışma Kurulu asil ile yedek üyeleri belirlendi.
Türk Parlamenterler Birliği: Ktso Meclis Üyeleri Tanışma ToplantısıTürk Parlamenterler Birliği 25.4.2018
Türk Parlamenterler Birliği 23.4.2018
TBMM'nin Açılışının 98. Yıl Dönümü
TBMM Genel Kurulundaki özel birleşimi; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve kuvvet komutanları, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, Ankara Valisi Ercan Topaca, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, eski TBMM Başkanı Bülent Arınç ile yabancı misyon şefleri, eski milletvekilleri ve bürokratlar da izledi.
Türk Parlamenterler Birliği: Türk Parlamenterler Birliği Heyeti Kilis'teTürk Parlamenterler Birliği 19.3.2018
Türk Parlamenterler Birliği 19.3.2018
Türk Parlamenterler Birliği Heyeti Kilis'te
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, "Zeytin Dalı Harekatı Türk milletinin beka meselesidir.
Türk Parlamenterler Birliği: Türk Parlamenterler Birliği Dulkadiroğlu'daTürk Parlamenterler Birliği 19.3.2018
Türk Parlamenterler Birliği 18.3.2018
Türk Parlamenterler Birliği Heyeti Kahramanmaraş'ta
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil başkanlığındaki 15 kişilik heyet, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile bir araya geldi.
Türk Parlamenterler Birliği 18.3.2018
Türk Parlamenterler Birliği Heyeti Gaziantep'de
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil başkanlığındaki 15 kişilik heyet, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile bir araya geldi.
Türk Parlamenterler Birliği 14.3.2018
14 Mart Tıp Bayramı
Ziyarette Kahraman'a; AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu ile Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil ve Meclis bürokratları eşlik etti.
Türk Parlamenterler Birliği 24.2.2018
Hocalı Katliamı'nın 26. Yılı
Türk Parlamenterler Birliği İzmir Şube Başkanı Metin Öney de Hocalı Katliamı'nın hesabının bir an önce sorulması gerektiğini dile getirdi.
Türk Parlamenterler Birliği 11.2.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Açıklaması
Ünal, eski Milli Eğitim Bakanı Mehmet Sağlam, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İlker Çitil ile AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir'le birlikte Afşin İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, ilçe başkanı seçilen İsmail Safi'ye "hayırlı olsun" dileklerini iletti.
Türk Parlamenterler Birliği: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÜnalTürk Parlamenterler Birliği 11.2.2018
Türk Parlamenterler Birliği 11.2.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Açıklaması
Ünal, eski Milli Eğitim Bakanı Mehmet Sağlam, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İlker Çitil ile AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir'le birlikte Göksun İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, ilçe başkanı seçilen Ufuk Ünal'a "hayırlı olsun" dileklerini iletti.
Türk Parlamenterler Birliği 11.2.2018
AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Ünal, Afrin Gazisini Ziyaret Etti
Ünal, merkez Onikişubat ilçesine bağlı Suçatı Mahallesi'ne eski Milli Eğitim Bakanı Mehmet Sağlam, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İlker Çitil ile AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir'le birlikte geldi.
Türk Parlamenterler Birliği: Ak Parti, Mahalle Başkanları Toplantısı DüzenlediTürk Parlamenterler Birliği 10.2.2018
Türk Parlamenterler Birliği 24.1.2018
Zeytin Dalı Harekatı
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, devletin haklı gerekçelerle başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'nı sonuna kadar desteklediklerini bildirdi.
Türk Parlamenterler Birliği 24.1.2018
Eski Balıkesir Milletvekili Sıvalıoğlu'nun Vefatı
Törene, Sıvalıoğlu'nun ailesi ve yakınları ile TBMM İdare Amiri Salim Uslu, eski TBMM Başkanları Köksal Toptan ve Cemil Çiçek, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil ile bazı Meclis çalışanları katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği 27.12.2017
Eski Bakanlardan Külahlı'nın Vefatı
Törene, Külahlı'nın ailesi ve yakınları ile TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Meclis Başkanvekili Ahmet Aydın, eski TBMM Başkanları Bülent Arınç, Cemil Çiçek ve Köksal Toptan, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, eski Bakanlardan Esat Kıratlıoğlu, milletvekilleri ve bazı Meclis çalışanları katıldı.
Şu an buradasınız: Türk Parlamenterler Birliği Haberleri | Türk Parlamenterler Birliği Haber - Haberler - Türk Parlamenterler Birliği haberleri, son dakika türk parlamenterler birliği haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri! Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil'den Ayasofya me
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.8.2020 13:49:44. #1.15#
title