Türk Milleti, Diyarbakır'da Apo'nun Mektubunun Okutulmasını Unutmayacak'

Türk Milleti, Diyarbakır'da Apo'nun Mektubunun Okutulmasını Unutmayacak'

Türk Milleti, Diyarbakır'da Apo'nun Mektubunun Okutulmasını Unutmayacak'
Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Güncel

Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyeleri Derneği Başkanı Prof. Dr. Adnan Öztürk, Peşmerge adı altında PKK’nın Kobani’ye geçişine izin verildiğini hatırlattı.

Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyeleri Derneği Başkanı Prof. Dr. Adnan Öztürk, Peşmerge adı altında PKK’nın Kobani’ye geçişine izin verildiğini hatırlattı. Prof. Dr. Öztürk, Türk milletinin bunu ve Apo’nun mektubunun Diyarbakır’da okutulmasını unutmayacağını söyledi.

Dernek Başkanı Prof. Dr. Adnan Öztürk, son zamanlarda artan terör örgütü saldırıları ve sonrasında yaşananlarla ilgili sosyal paylaşım sitesindeki kişisel hesabından ilginç açıklamalarda bulundu. Öztürk, şu ifadelere yer verdi: “Aziz milletim daha dün Peşmerge adı altında PKK için Kobani'ye geçişine izin verenler, hem de onlara yabancı bir ülke silahlı kuvveti adını vererek yapanlar, hükmedenler, haramzadeler, çözümcüler şimdi hangi yüzünüzle 'teröre lanet' mitingi düzenliyorsunuz? Onlara resmi geçit düzenlenmesine Türk askerini görevlendirdiniz. Size kim inanacak? Oslo’yu, İmralı'ya, Şivan Perver ile Kürtçe düeti, Dolmabahçe'yi, 14 maddeyi, Apo'nun mektubunu Diyarbakır'dan canlı olarak okumanızı Aziz Türk milleti unutacak mı zannediyorsunuz?”

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Manşet Haberler

title