Teröristlerden Temizlenen Bülbül'de Okuldaki Öcalan Posterlerinin İndirildiği Anlar Kamerada

Teröristlerden Temizlenen Bülbül'de Okuldaki Öcalan Posterlerinin İndirildiği Anlar Kamerada

Afrin yakınındaki "girilmez" denilen Bülbül'ü temizleyen Türk askerleri, okuldaki Öcalan posterlerini ve karakolda bulunan PYD bayrağını indirdi. O anlar anbean kameraya yansıdı.

Türk Silahlı Kuvvetleri, Afrin yakınındaki Bülbül Kasabasını ele geçirdi. Kasabadaki bir okulun duvarlarında yer alan Abdullah Öcalan posterlerini temizleyen Türk askeri, "Girilmez denilen Bülbül'deyiz" diyerek, örgütün Afrin'deki izlerini gösterdi.

ÖCALAN POSTERLERİ VE HARİTALAR İNDİRİLDİ

Büyük bir moral ile yoluna devam eden Türk Silahlı Kuvvetleri, Afrin'in yakınındaki Bülbül Kasabasına ulaştı. Türk askerlerinin Bülbül'deki bir resmi kurumda yaptıkları incelemede duvarlardaki sözde "Büyük Kürdistan" haritası ve Abdullah Öcalan'ın posterleri indirildi.

"GİRİLEMEZ" DENİLEN BÜBÜL'DE ÖCALAN POSTERLERİNİN KALDIRILDIĞI ANLAR KAMERADA

Türk komutanın yaptığı keşif anbean cep telefonuna kaydedildi. Özgür Suriye Ordusu mensupları tarafından yapılan kayıtta askerlerin moralinin yüksek olduğu gözlendi. Türk ordusunun giremeyeceğini söyledikleri Bülbül'ü ele geçirdiklerini belirten komutan, resmi kurumdaki bütün terör örgütü görsellerini temizledi.

PYD BAYRAKLARI İNDİRİLDİ

Özgür Suriye Ordusu ve Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından temizlenen Bülbül köyündeki karakolda bulunan PYD bayrağı indirildi. Özgür Suriye Ordusu ve Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından temizlenen Bülbül köyündeki karakoldan PYD bayrağının indirildiği görüntüler paylaşıldı.

Kaynak: İHA