Türk Anneler Derneği'nin 25. Kuruluş Yılı

Türk Anneler Derneği'nin 25. Kuruluş Yılı

Türk Anneler Derneği İzmir Şubesi, dernek kuruluşunun 25.yılında, Ege Orman Vakfı ile işbirliğinde, Seferihisar Kavakdere mevkinde bulunan ağaçlandırma sahasına bin fidan bağışında bulundu.

Türk Anneler Derneği'nin 25. Kuruluş Yılı
01.11.2011 17:20 | Son Güncelleme: 01.11.2011 17:20

Türk Anneler Derneği İzmir Şubesi, dernek kuruluşunun 25. yılında, Ege Orman Vakfı ile işbirliğinde, Seferihisar Kavakdere mevkinde bulunan ağaçlandırma sahasına bin fidan bağışında bulundu.

Seferihisar Kavakdere ağaçlandırma sahasında Türk Anneler Derneği Genel Başkanı Gül Baysal, İzmir Şube Başkanı Sabriye Saltuk ve dernek üyelerinin katılımı ile fidan dikim töreni düzenlendi.

Türk Anneler Derneği İzmir Şube Başkanı Saltuk, törende yaptığı konuşmada,

"Doğayı korumak ve katkı yapmak hepimizin görevi. Uzun yıllardır Ege Orman Vakfı'nın ağaçlandırma çalışmalarına destek veriyoruz ve önümüzdeki dönemde de ağaçlandırmada işbirliğimiz devam edecek" dedi.

Ege Orman Vakfı Eğitim ve Gönüllü Sorumlusu Yasemen Bilgili de, Türk Anneler Derneği ile uzun yıllardır birlikte çalıştıklarını kaydederek, derneğin verdiği katkılardan dolayı yetkililere teşekkür etti.

- İZMİR

Kaynak: AA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title