Turist Haberleri

Turist haber, Turist son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Turist - 23.10.2021
Şuayb Antik Kenti, surları ve dehlizleriyle ilgi çekiyor
Halk arasında Şuayb Peygamber'in yaşadığına inanılan kentteki bir mağara, Şuayb Peygamber'in makamı olarak ziyaret ediliyor. Bölgedeki çocuklar ise gelen turistleri karşılayarak antik kentin tarihini ve Hazreti Şuayb'in hikayesini ziyaretçilere anlatmaya çalışıyor.
Turist - 22.10.2021
"O gemi bir gün gelecek"
Kruvaziyer gemilerin yeniden İzmir'e gelmesi için hızlandırılan çalışmalar, İzmir Alsancak Limanı esnafını umutlandırdı. Kepenkleri 5 yıldır kapalı olan esnafı, tozlanmış ürünlerini temizlemeye başlayacaklarını ve turistlerle akıcı konuşabilmek için dil pratikleri yapacaklarını söyledi.
Turist - 21.10.2021
İsrail gelecek aydan itibaren Kovid-19 aşısı olan turistlere kapılarını açacak
İsrail yönetimi 1 Kasım'dan itibaren yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşılarını tamamlayan ya da hastalığı atlatan turistlerin ülkeye girişine izin verecek.
Turist - 21.10.2021
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Kars'ta kanaat önderleriyle buluştu: (1)
Kılıçdaroğlu, Kars'ın tarihi ve doğal güzelliklerine işaret ederek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Görkemli bir tarihi, olağanüstü zengin bir kültürü, aşıklık geleneği var. Dolayısıyla burası kültürün, turizmin, hayvancılığın ve tarımın merkezi olmayı hak eden kent. Kars'ın ciddi bir genç nüfus kaybı var. Bu Kars'ın geleceği açısından ciddi risk. Gençlerin burada kalması, üretmesi, çalışması ve evlenmesi lazım. Turist olarak diğer illere gidebilirler, İstanbul'dakiler de turist olarak buraya gelebilir.
Turist - 20.10.2021
BEYOĞLU KÜLTÜR YOLU FESTİVALİ, AKM'NİN AÇILIŞIYLA BAŞLAYACAK
"Dün Türkiye'ye 130 binden fazla turist girişi oldu" "Istanbul is the new cool" tanıtım kampanyasının dünyada çok ses getirdiğine dikkati çeken Mehmet Nuri Ersoy, Turizm Geliştirme Ajansının (TGA) faaliyetlerinin kültür sanat alanında da etkilerini göstermeye başladığını söyledi.
Turist - 20.10.2021
Asya Pasifik ülkelerinde Kovid-19 salgınına ilişkin gelişmeler
Yurt içi kaynaklı vakaların hafta sonunda Şanghay'dan Çin'in kuzey bölgelerine seyahat eden emeklilerden oluşan turist kafilesinde tespit edilen vakalarla bağlantılı olduğu bildirildi.
Turist - 19.10.2021
Asya Pasifik ülkelerinde Kovid-19 salgınına ilişkin gelişmeler
Şensi eyaletinin başkenti Şian'da 5, İç Moğolistan Özerk Bölgesi'nde 2, Hunan eyaleti ve Ningşia Hui Özerk Bölgesi'nde yurt içi kaynaklı birer vaka tespit edildi. Vakaların tamamının hafta sonunda Şian'da Şanghay'dan gelen bir turist kafilesinde tespit edilen vakalarla bağlantılı olduğu bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Turist Haberleri | Turist Haber - Haberler - Sayfa 9 - Turist haberleri, son dakika turist haber ve gelişmeleri burada. Erdoğan ve Aliyev'in açılışını yapacağı Fuzuli Havalimanı 8 ayda inşa edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 09:27:39. #1.14#

title