Turgutlu'da Türkan Şoray Hayranları Avm'yi Doldurdu

Turgutlu'da Türkan Şoray Hayranları Avm'yi Doldurdu

Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray, Manisa'nın Turgutlu İlçesi'ndeki bir alışveriş merkezinde Sinemam ve Ben isimli kitabını hayranları için imzaladı.

Turgutlu'da Türkan Şoray Hayranları Avm'yi Doldurdu
18.01.2015 21:35 | Son Güncelleme: 18.01.2015 21:35

Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray, Manisa'nın Turgutlu İlçesi'ndeki bir alışveriş merkezinde Sinemam ve Ben isimli kitabını hayranları için imzaladı. Ünlü oyuncunun hayranları imza gününe büyük ilgi gösterdi.

Turgutlu'da bugün saat 14.00'te Pekdemir Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen imza gününe Türkan Şoray'ın hayranları sabahın erken saatlerinden itibaren gelmeye başladı. Türkan Şoray'ın salona adım atmasıyla izdihamın yaşandı. Şoray, karşılaştığı ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Turgutlu'ya ilk kez geldiğini belirten Şoray, Böylesine bir kalabalık beni çok mutlu etti. Bu kadarını ben de beklemiyordum. Çok şaşkınım ve çok mutluyum, hepinize teşekkür ediyorum dedi. Manisa Alaşehir'den bir hayranı ise ünlü oyuncunun 40 yıl önce çekilmiş bir fotoğrafını kendisine imzalattı. Şoray, fotoğrafına bakıp, bir değişiklik var mı diye sordu. Hayranları bunun üzerine Şimdiki haliniz daha güzel diye karşılık verdi. Şoray, daha sonra kendisinin kaleme aldığı Sinemam ve Ben' isimli 388 sayfalık kitabını, hayranlarına tek tek imzaladı. Türk sinemasının Sultanı hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Kaynak: DHA

title