Turgutlu'da Trafik Kazası: 4 Yaralı

Turgutlu'da Trafik Kazası: 4 Yaralı

Manisa'nın Turgutlu İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 2'si Çocuk 4 Kişi, Hurdaya Dönen Otomobilden Yaralı Olarak Kurtuldu.

Turgutlu'da Trafik Kazası: 4 Yaralı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2'si çocuk 4 kişi, hurdaya dönen otomobilden yaralı olarak kurtuldu.

Kaza, öğle saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, İzmir'den Salihli ilçesindeki akrabalarını ziyarete giden ailesinin içinde bulunduğu İbrahim Dilşeker (39) yönetimindeki 35 AP 8417 plakalı otomobil, direksiyon hakimiyetini kaybederek yol kenarındaki reklam panosuna çarptı ve bankete devrildi. Otomobilde bulunan yarlılar sürücü İbrahim Dilşeker, Ümmühan Dilşeker (49), Hüseyin Dilşeker (7) ve Doğa Aslan (7), vatandaşların da yardımıyla sağlık ekibi tarafından Turgutlu Devlet Hastanesi'ne

kaldırıldı. Yaralıların durumların iyi olduğu öğrenildi.

Kazayı duyan Doğa Aslan'ın babası Muammer ve annesi Şule Aslan, İzmir'den Turgutlu'ya gelerek hastane koştu. Gözyaşları arasında küçük kızları Doğa'ya sarılan anne ve baba, kızlarının sağlık durumunun iyi olduğunu görünce Allah'a şükretti.

(İU-ÖA-OK-Y)