Turgutlu'da Ağaçlar Kitap Açtı
Haberler » Yerel » Turgutlu'da Ağaçlar Kitap Açtı - Haber

Turgutlu'da Ağaçlar Kitap Açtı

Turgutlu'da ağaçlar kitap açtıMANİSA - Turgutlu Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikle Dutlu Yol üzerindeki ağaçlara kitap astı.

Turgutlu'da ağaçlar kitap açtı


MANİSA - tarafından düzenlenen etkinlikle Dutlu Yol üzerindeki ağaçlara kitap astı. Asılan kitaplar öğrenciler tarafından toplandı.

Turgutlu Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü öğrencilerin yarı yıl sevinçlerine ortak oldu. Öğrencilerin daha verimli bir yarı yıl geçirmelerini hedefleyen Turgutlu Belediyesi, tarihi Dutlu Yol üzerinde bulunan ağaçlara kitaplar astı. İlkokul öğrencileri Dutlu Yol'a gelerek ağaçlardaki kitapları topladı. Turgutlu Belediyesinin yaptığı sürpriz nedeniyle büyük sevinç yaşayan öğrencilerin ağaçlardan kitap toplaması renkli görüntüler oluşturdu. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin'in yaptığı bu jeste teşekkür eden Namık Kemal İlkokul Müdürü Uğur Altabaş, belediyenin çok anlamlı bir etkinliğe imza attığını söyledi.

Turgutlu Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Metin Akgül ise, "Belediye başkanımızın talimatıyla bu proje hayata geçirildi. Kitap veren ağaçlar öğrencilerimizin daha çok ilgisini çeker diye düşündük. Öğrencilerimize güzel bir karne hediyesi oldu" dedi.

Kaynak: İHA

Haber Videosu: Turgutlu'da Ağaçlar Kitap Açtı