Turgutlu'da Ağaçlar Kitap Açtı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Turgutlu'da ağaçlar kitap açtıMANİSA - Turgutlu Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikle Dutlu Yol üzerindeki ağaçlara kitap astı.

Turgutlu'da ağaçlar kitap açtı

MANİSA - Turgutlu Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikle Dutlu Yol üzerindeki ağaçlara kitap astı. Asılan kitaplar öğrenciler tarafından toplandı.

Turgutlu Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü öğrencilerin yarı yıl sevinçlerine ortak oldu. Öğrencilerin daha verimli bir yarı yıl geçirmelerini hedefleyen Turgutlu Belediyesi, tarihi Dutlu Yol üzerinde bulunan ağaçlara kitaplar astı. Namık Kemal İlkokul öğrencileri Dutlu Yol'a gelerek ağaçlardaki kitapları topladı. Turgutlu Belediyesinin yaptığı sürpriz nedeniyle büyük sevinç yaşayan öğrencilerin ağaçlardan kitap toplaması renkli görüntüler oluşturdu. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin'in yaptığı bu jeste teşekkür eden Namık Kemal İlkokul Müdürü Uğur Altabaş, belediyenin çok anlamlı bir etkinliğe imza attığını söyledi.

Turgutlu Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Metin Akgül ise, "Belediye başkanımızın talimatıyla bu proje hayata geçirildi. Kitap veren ağaçlar öğrencilerimizin daha çok ilgisini çeker diye düşündük. Öğrencilerimize güzel bir karne hediyesi oldu" dedi.

Turgutlu'da Ağaçlar Kitap Açtı
Turgutlu'da Ağaçlar Kitap Açtı
Turgutlu'da Ağaçlar Kitap Açtı
Turgutlu'da Ağaçlar Kitap Açtı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title