TURGAY ERDEM HABERLERİ

Turgay Erdem haber, Turgay Erdem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Turgay Erdem - 21.08.2020
Bursa'da "MİNİA BALKANTÜRK Açık Hava Müzesi" kurulacak
Kültürün önemine vurgu yapan Tunakan, şunları kaydetti: "İş insanları derneğiyiz ama kültürün de çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Kültürü güçlü olmayan ülkelerin uzun süre yaşam imkanı olamıyor. Bu bakımdan atalarımızın doğduğu ve içimizden de bazılarının doğduğu bu bölgelerdeki eserleri bu parkta yaşatıp gelecek nesle de aktarmak istedik. 2 bin 800 metrekarelik bir alanda yer alacak 'MİNİA BALKANTÜRK Açık Hava Müzesi'nde ziyaretçilerin hoşça vakit geçirmesi, eğlenirken öğrenmesi için gerekli her şey düşünüldü. Tamamı aslına uygun inşa edilecek olan minyatürlerin dışında, Balkan ülkelerine özgü ülkenin simgesi olan bitkilere de yer veriyoruz. Yıl sonuna kadar bitirmeyi hedeflediğimiz bu projemizde bizlere destek veren Bursa Milletvekilimiz Atilla Ödünç, Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanımız Abdullah Eren ve Nilüfer Belediye Başkanımız Turgay Erdem'e çok teşekkür ediyoruz.
Turgay Erdem - 22.07.2020
Gezici kütüphane yollarda
Gezici kütüphane yollarda BURSA - Nilüfer Belediyesi'nin hayata geçirdiği Gezici Kütüphane, törenle hizmete başladı. Her yaş grubuna yönelik kitap koleksiyonu, dergi, çizgi roman gibi kitap türlerinin yer aldığı Gezici Kütüphane, ilk olarak Nilüfer'in kırsaldaki 34 mahallesini düzenli aralıklarla ziyaret edecek. Nilüfer Belediyesi Kütüphaneleri, Gezici Kütüphane ile artık okurların ayağına kadar gidiyor. Nilüfer Belediyesi'nin, hayata geçirdiği Gezici Kütüphane, Ürünlü Mahallesi'nde okurlarla ilk buluşmasını gerçekleştirdi. Maske ve sosyal mesafe kuralına dikkat edilen törende konuşan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, "Yerinde duramayan gezici kütüphanemiz bugün yola çıktı ve ilk molasını da burada, Ürünlü Mahallesi'nde verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Turgay Erdem Haberleri | Turgay Erdem Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Turgay Erdem haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Turgay Erdem kimdir, hayatı ve biyografisi. Nilüfer'de toprak analizi çalışmaları devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 12:12:30. #1.16#

title