TURAN HANÇERLİ HABERLERİ

Turan Hançerli haber, Turan Hançerli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Turan Hançerli - 13.03.2020
İBB MECLİSİ OY BİRLİĞİ İLE KARAR ALDI AVCILAR'DA BİNALAR KAT SAYILARI KORUNARAK YENİLENECEK
Her ay meclis oylamasının yapılacağı gün AK Parti komisyonunda 1 saat süreyle 'Oturma eylemi' yapan Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, yaptığı konuşmada, 'Avcılar halkı için birlikte bir çalışma yürüttük.
Turan Hançerli - 13.03.2020
İBB MECLİSİ OY BİRLİĞİ İLE KARAR ALDI: AVCILAR'DA BİNALAR KAT SAYILARI KORUNARAK YENİLENECEK.
Her ay meclis oylamasının yapılacağı gün AK Parti komisyonunda 1 saat süreyle 'Oturma eylemi' yapan Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, yaptığı konuşmada, "Avcılar halkı için birlikte bir çalışma yürüttük.
Turan Hançerli - 12.03.2020
Avcılar imar plan notu değişikliği İBB Meclisi'nden geçti
Kararın ardından konuşan Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, Meclis'in çok önemli bir karar aldığını belirterek, tüm üyelere teşekkür etti.
Turan Hançerli - 05.03.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile yaptığı görüşmede, bakanın kentsel dönüşüm konusunda çalıştıklarını belirtirken, "Para, kredi bulma ihtimalimiz var.
Turan Hançerli - 05.03.2020
PROF.DR. KADIOĞLU: KARŞI KARŞIYA OLDUĞUMUZ TEHLİKE ÇOK BÜYÜK
Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile yaptığı görüşmede, bakanın kentsel dönüşüm konusunda çalıştıklarını belirtirken, "Para, kredi bulma ihtimalimiz var.
Turan Hançerli - 04.02.2020
YIKIMINA KARAR VERİLEN AVCILAR BELEDİYESİ BİNASINDA TAŞINMA BAŞLADI
Belediye Başkanı Turan Hançerli, 26 Eylül Silivri depreminde hizmet binasının hasar görmediğini belirtirken, "Deprem anında çalışabilen bir yapı yapmak istiyoruz.
Turan Hançerli - 20.12.2019
Avcılar Kaymakamı İnan: Çöp kutuları albenili, ışıklı olmalı
Avcılar sahili ve ilçenin 'Prestij noktası' kabul edilen araç  trafiğine kapalı Marmara Caddesi'ndeki kirlilik de gündeme gelince Kaymakam İnan, "Yola çekirdek çöp konusunda herkes anne babasını uyarırsa, uyarılmayan kimse kalmaz" dedi. İnan, Marmara Caddesi'nde çöp kutusu göremediğini belirtirken, Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, "Emniyet Müdürümüz ile görüştük.
Turan Hançerli - 20.12.2019
AVCILAR KAYMAKAMI İNAN: ÇÖP KUTULARI ALBENİLİ, IŞIKLI OLMALI
"VALLAHİ EZERLER SİZİ" Özellikle trafik konusundaki sıkıntıların dile getirildiği toplantıda çevre sorunları da gündeme geldi. Kaymakam Kemal İnan, İçişleri Bakanlığı'nın iki yıldan bu yana sürdürdüğü kavşaklarda geçiş üstünlüğünün yayalara ait olduğuna ilişkin çalışmanın birçok kişi tarafından yanlış anlaşıldığını anlattı. Kaymakam İnan, "Öğrencilere dedik ki; yaya geçitlerinde öncelik yayaların. Kavşakta yaya geçerken araçlar bekleyecek . Bizde ne oldu biliyor musunuz? Paldır-küldür herkes yola atladı. ya kardeşim kavşaklarda yaya geçitlerinde senin önceliğin. 'Pat' diye yolun ortasına atlamak da nereden çıktı? Yanlış bir anlama var. Yayaların üstünlüğü sadece yaya geçitlerinde, kavşaklardaki o geçitlerde.  Her yerde yolun ortasına atlamak yok. Vallahi ezerler sizi.  Atlamayın" Avcılar sahili ve ilçenin 'Prestij noktası' kabul edilen araç  trafiğine kapalı Marmara Caddesi'ndeki kirlilik de gündeme gelince Kaymakam İnan, "Yola çekirdek çöp konusunda herkes anne babasını uyarırsa, uyarılmayan kimse kalmazö dedi. İnan, Marmara Caddesi'nde çöp kutusu göremediğini belirtirken, Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, "Emniyet Müdürümüz ile görüştük.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Turan Hançerli Haberleri | Turan Hançerli Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Turan Hançerli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Turan Hançerli kimdir, hayatı ve biyografisi. Avcılar Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlamalarını fırsata çevirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 22:10:18. #1.14#

title