TUR YILDIZ BİÇER HABERLERİ

Tur Yıldız Biçer haber, Tur Yıldız Biçer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tur Yıldız Biçer - 13.05.2017
Dha Yurt - Soma'da Acının Yıl Dönümünde, Yürekler Birleşti (4)
ŞEHİT MADENCİLER İÇİN YÜRÜDÜLER Manisa'nın Soma İlçesi'nde 301 madencinin öldüğü facianın üçüncü yıldönümünde, bu yıl da yürüyüş düzenlendi. Ege Linyitleri İşletmesi Müessesesi Müdürlüğü önünde toplanan KESK, DİSK üyesi sendikalar, bazı sivil toplum kuruluşları ve aralarında CHP'nin de bulunduğu bazı partilerin temsilcilerinden oluşan yüzlerce kişi, madenci aileleri ve yakınlarına eşlik etti. Soma Beşyol Mevkii'ndeki Madenci Anıtı'na yürüyen gruba; CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer de destek verdi.
Tur Yıldız Biçer - 10.05.2017
CHP Kadın Kolları İl Başkanları İzmir'de Buluştu
Toplantıda CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer ile İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Nurşen Balcı'da birer konuşma yaptı.
Tur Yıldız Biçer - 01.05.2017
Dha Yurt Bülteni-9
Manisa'da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, birçok sendikanın, siyasi partinin ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla kutlandı. Saat 11.00'de tarihi Sultan Camii'nin önünde toplanmaya başlayan kalabalık, polis tarafından titizlikle arandı. Sendikaların, siyasi partiler ile sivil toplum örgütlerinin üyelerinin yanlarında getirdikleri pankartlar ile dövizler de incelendi. Saat 12.00'ye kadar alanda toplanan yaklaşık 1000 kişilik grup, ellerinde dövizler ve pankartlarla Çarşı ve Atatürk Bulvarı üzerinden Cumhuriyet Meydanı'na kadar yürüdü. Yürüyüşte "Direne direne kazanacağız", "Birleşe birleşe kazanacağız", "Yaşasın sınıf dayanışması", "Kurtuluş yok, ya hep beraber ya hiçbirimiz" sloganları atıldı. CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel ile CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer de yürüyüşe katıldı.
Tur Yıldız Biçer - 30.04.2017
Dha Yurt Bülteni-7
Görüntü Dökümü: ------------------------ Cumhurbaşkanı konvoyunun havaalanına gelişi Protokol tarafından karşılanması Detay  Haber: Oktay ENSARİ Kamera: Yasin DALKILIÇ/KAYSERİ, DHA 1 Dosya 55 saniye- 27 MB ==================================================== 4)ELLER 477'NCİ KEZ ŞİFALI MESİR MACUNU KAPMAK İÇİN UZANDI MANİSA'da bu yıl 477'ncisi düzenlenen Uluslararası Mesir Macunu Festivali'nde 6 ton şifalı mesir macunu Sultan Cami'nin kubbe ve minarelerinden halka saçıldı. Ellerini havaya kaldıran binlerce vatandaş, şifalı macunlardan kapmak için birbiriyle yarıştı, şemsiyeler macunlardan alabilmek için ters çevrildi. UNESCO'nun Dünya Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi'ne giren 477'nci Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali'nin özlemle beklenen saçım töreni renkli kortej yürüyüşü ile başladı. Korteje, Kültür Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Manisa Valisi  Mustafa Hakan Güvençer, MHP'li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur,  AK Parti  Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, MHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Manisa Milletvekilleri  Tur Yıldız Biçer,  Mazlum Nurlu, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, ilçe belediye başkanları, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, çok sayıda ülkenin büyükelçisi, yabancı ülkelerin delegasyonları, Arnavutluk, Polonya, Makedonya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Ukrayna, Hindistan, Sırbistan, Bulgaristan, Litvanya, Kırgızistan halk dansları ekipleri katıldı.
Tur Yıldız Biçer - 30.04.2017
Dha Yurt: Eller 477'nci Kez Şifalı Mesir Macunu Kapmak İçin Uzandı
UNESCO'nun Dünya Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi'ne giren 477'nci Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali'nin özlemle beklenen saçım töreni renkli kortej yürüyüşü ile başladı. Korteje, Kültür Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Manisa Valisi  Mustafa Hakan Güvençer, MHP'li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur,  AK Parti  Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, MHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Manisa Milletvekilleri  Tur Yıldız Biçer,  Mazlum Nurlu, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, ilçe belediye başkanları, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, çok sayıda ülkenin büyükelçisi, yabancı ülkelerin delegasyonları, Arnavutluk, Polonya, Makedonya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Ukrayna, Hindistan, Sırbistan, Bulgaristan, Litvanya, Kırgızistan halk dansları ekipleri katıldı.
Tur Yıldız Biçer - 28.04.2017
Dha Yurt Bülteni - 15
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------------------- Yaralılardan görüntü Müdahale eden vatandaşlar Araçtan görüntü Sağlık ekiplerinin müdahalesi Yaralıların ambulansa taşınması Trafikten görüntü Haber- Kamera: Mithat ABAKAN/MANAVGAT(Antalya), ============================================= Ergün Poyraz 'Diplomasız'ı Manisa'da imzaladı MANİSA Kitap Fuarı'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eğitim hayatını konu alan 'Diplomasız' adlı kitabı için imza günü düzenleyen yazar Ergün Poyraz, "Bizi sahte diplomalı bir cumhurbaşkanı yönetiyor" dedi.  Siyasi partiler ile tarikatların yapılanmaları ve aralarındaki bağlantıları inceleyen çalışmaları ile tanınan araştırmacı yazar Ergün Poyraz, son kitabı Diplomasız için imza günü düzenledi. Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) savcısı Zekeriya Öz tarafından tutuklanma istemiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen, Ergenekon davasında 6 yıl 9 ay tutuklu kaldıktan sonra tahliye edilen Ergün Poyraz, yeni yayınlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eğitim hayatını konu alan 'Diplomasız' adlı kitabını imzaladı. İmza gününe CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer de katıldı.
Tur Yıldız Biçer - 26.04.2017
Dha Yurt Bülteni-17
YAKLAŞIK 10 BİN KİŞİ KATILDI Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, AK Partili Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, CHP'li Manisa milletvekilleri Tur Yıldız Biçer ve Mazlum Nurlu, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Cengiz Ergün, Afyon Garnizon Komutanı Tuğgeneral Şahin Kılıçaslan, Manisa Tugay Komutanı Albay Şefik Güvenç, İl Jandarma Komutanı Albay Özcan Kaplan, siyasi parti başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, ilçe belediye başkanları ve yaklaşık 10 bin kişi cenaze törenine katıldı.
Tur Yıldız Biçer - 26.04.2017
Şırnak'taki Terör Operasyonu
Cenaze törenine, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, CHP Milletvekilleri Mazlum Nurlu ve Tur Yıldız Biçer ile diğer ilgililer katıldı.
Tur Yıldız Biçer - 19.04.2017
Dha Yurt Bülteni - 1
Cumhuriyet Meydanı'nda bugün saat 19.00'da toplanan yaklaşık 1000 kişilik sivil toplum örgütü mensubu, 16 Nisan'daki halkoylaması sonuçlarını protesto etti. YSK'nın mühürsüz oy pusulalarını geçerli saymasını da protesto eden grup, 'Birleşe birleşe kazanacağız' ve 'Ya hep beraber, ya hiç birimiz kurtuluşa' sloganları attı. 'Emperyalizme, savaş politikalarına işçiler hayır diyor', Üsküdar yüzde 53 hayır' ve 16 Nisan YSK darbesi' yazılı pankartlar da taşıyan grup, polisin uyarısının ardından CHP Milletvekili Murat Bakan'ın da araya girmesiyle olaysız dağıldı.  Görüntü Dökümü ------------------------------- -Cumhuriyet Parkı'nda toplananlar -Polisin bir grubu içeri almaması -Polisin grubun arkasından yürümesi -Açıklama ve dağılmaları Haber-Kamera: Mehmet GÜNEY/İZMİR, 18.04.2017 - Haber Kodu : 170418228 ===================================== CHP'Lİ GENÇLER PAZAR GÜNÜNE KADAR HER AKŞAM EYLEM YAPACAK  CHP MANİSA İl Gençlik Kolları Başkanlığı, referandumda mühürsüz oyları geçerli olarak sayan YSK'ya tepkisini göstermek amacıyla 23 Nisan Pazar gününe kadar her akşam eylem yapacaklarını açıkladı.  Referandumda mühürsüz oyları geçerli olarak sayan Yüksek Seçim Kurulu'na tepki göstermek amacıyla CHP Manisa İl Gençlik Kolları, dün akşam saatlerinde 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda eylem yaptı. CHP'li gençlerin yaptığı eyleme CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, CHP İl Başkanı Halil Tokul, ilçe başkanları ve çeşitli sivil toplum örgütleri de katılarak destek verdi.
Tur Yıldız Biçer - 18.04.2017
CHP'li Gençler Pazar Gününe Kadar Her Akşam Eylem Yapacak
CHP MANİSA İl Gençlik Kolları Başkanlığı, referandumda mühürsüz oyları geçerli olarak sayan YSK'ya tepkisini göstermek amacıyla 23 Nisan Pazar gününe kadar her akşam eylem yapacaklarını açıkladı. Referandumda mühürsüz oyları geçerli olarak sayan Yüksek Seçim Kurulu'na tepki göstermek amacıyla CHP Manisa İl Gençlik Kolları, akşam saatlerinde 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda eylem yaptı. CHP'li gençlerin yaptığı eyleme CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, CHP İl Başkanı Halil Tokul, ilçe başkanları ve çeşitli sivil toplum örgütleri de katılarak destek verdi.
Tur Yıldız Biçer - 13.04.2017
Dha Yurt Bülteni - 16
112 Acil Komuta Merkezi'nde düzenlenen törenin ardından Dr. Bedri Bilge'nin cenazesi ambulans sirenleri eşliğinde cenaze aracıyla Hatuniye Camii'ne götürüldü. Öğlende kılınan cenaze namazına Vali Mustafa Hakan Güvençer, CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Halk Sağlığı İl Müdürü Engin Yıldırım, Manisa Barosu Başkanı Ali Arslan, işadamları, sivil toplum kuruluşları ve Manisa sağlık camiasında çalışanlar katıldı.
Tur Yıldız Biçer - 11.04.2017
Dha Yurt Bülteni-8
Devletin uçaklarını, kamunun personellerini ve tüm araçlarını kullanarak referandumda hayır çıkmaması için meydanları dolaşmanın seçim yasasına ve tüm yasalara aykırı olduğunu belirten Sağlar, "Tarafsız olması gereken Cumhurbaşkanı taraflı, kamuda herkese eşit hizmet vermesi gereken vali ve kaymakamlar ise iktidar partisine bağlı bir hale gelmiştir. Böyle bir durum söz konusu iken, ün tartışmalı olan bir yargının karar vermesi vebaldir. Bırakın bu üne halk kendisi karar versin" diye konuştu.Sağlar, bu konuda TBMM'ne soru önergesi vererek Başbakan Binali Yıldırım'ın yanıtlamasını istedi. Sağlar, şu sorulara yanıt talep etti: "İyi ün sahibi kriterleri neye göre belirlenmektedir? Bunu belgeleyebilir misiniz? Görevleri reddedilen kişilerin iyi üne sahip olmama gerekçeleri nelerdir?  İtiraz dilekçelerine neden cevap verilmemiştir? Yasalara göre tarafsızlığını yitiren bir Cumhurbaşkanı iyi bir üne sahip midir?  Sandık kurulu başkanlarının listeleri neden siyasi partilere verilmiştir? AKP'nin Pendik İlçe Seçim Kurulu'na başvurarak sandık başkanlarını öğrenme talebinin nedeni nedir?" Görüntü Dökümü ----------------------------- CHP Milletvekili Fikri Sağlar'ın  açıklaması BOYUT: 567,28 MB) (SÜRE: 05,03 DK) Haber-Kamera: Mustafa ERCAN-Mustafa İNSAN/MERSİN, ====================================================== (YENİDEN) 3)CHP'Lİ BİÇER'DEN, İŞADAMI AĞAOĞLU'NA TEPKİ   CHP Manisa Milletvekil Tur Yıldız Biçer,  "Kadınlar benim malım" dediği için hakkında suç duyurusunda bulunduğu işadamı Ali Ağaoğlu'nun kendisi için, "O hanımefendi benim evime gelsin" açıklamasına karşılık olarak, "Şimdi bu süreçte 16 Nisan'a kadar Ali Ağaoğlu gibi haddini bilmezlere, dediğim gibi namus ve şeref, onur yoksunu kişilerden daha önemli işlerimiz var.
Tur Yıldız Biçer - 11.04.2017
Dha Yurt Bülteni-6
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Yanan dairenin camından çıkan alevler -İtfaiyenin merdivenle binaya su sıkması -İtfaiye ekiplerinin çalışması -Polisin önlemleri -Detaylar Haber-Kamera: Ruhan YALÇIN/TEKİRDAĞ,- ============================================ CHP'li Biçer'den, işadamı Ağaoğlu'na tepki CHP Manisa Milletvekil Tur Yıldız Biçer, "Kadınlar benim malım" dediği için hakkında suç duyurusunda bulunduğu işadamı Ali Ağaoğlu'nun kendisi için, "O hanımefendi benim evime gelsin" açıklamasına karşılık olarak, "Şimdi bu süreçte 16 Nisan'a kadar Ali Ağaoğlu gibi haddini bilmezlere, dediğim gibi namus ve şeref, onur yoksunu kişilerden daha önemli işlerimiz var.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tur Yıldız Biçer Haberleri | Tur Yıldız Biçer Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Tur Yıldız Biçer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tur Yıldız Biçer kimdir, hayatı ve biyografisi. Dha Yurt;manisa'da Deprem Korkutuyor; Halk Geceyi Çadırlarda Geçirdi (Ek).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.4.2021 18:27:51. #1.16#

title