Tüpraş Çocuk Şenliğinde 3 Bin Çocuk Doyasıya Eğlendi

Tüpraş Çocuk Şenliğinde 3 Bin Çocuk Doyasıya Eğlendi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çerçevesinde 4 yıldır gerçekleştirilen "Tüpraş çocuk şenliğinin 5.si sosyal tesislerde kurulan şenlik alanında kutlandı."

Tüpraş Çocuk Şenliğinde 3 Bin Çocuk Doyasıya Eğlendi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çerçevesinde 4 yıldır gerçekleştirilen "Tüpraş çocuk şenliğinin 5. si sosyal tesislerde kurulan şenlik alanında kutlandı. Tüpraş Batman Rafinerisi Sosyal Tesislerinde düzenlenen çocuk şenliğine yaklaşık 3 bin çocuk katıldı.

TÜPRAŞ Batman Rafinerisi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında bir şenlik düzenledi.

Batman Valiliği, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile geliştirilen işbirliği çerçevesinde düzenlenen merkez ve çevre köy okullarından öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen şenliklere, bu yıl ilçe okulları da dahil edildi.

Batman merkez ve ilçelerdeki ilköğretim okulu, çocuk gençlik merkezi öğrencileri, çocuk yuvasında kalan çocuklar, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı öğrencilerinden oluşan yaklaşık 3 bin öğrenci 5. Çocuk Şenliği'nde doyasıya eğlendi.

Tüpraş Rafineri Sosyal Tesisleri'nde kurulan oyun alanları ve eğlence parklarında oynayan çocuklar, geçen ay kutlanan 23 Nisan çocuk bayramına yakışır bir gün yaşadı.

Katılımcılar çocuk şenliğinin ardından saat 20.00'de Yeni Kültür Merkezinde Türk Halk Müziği korosunun "Sazın telinden gönül diline" konserinde bir araya geldi.

Kaynak: CHA