Tuncay Özkan: "Önümüzdeki Haftadan İtibaren Yeni Kanal 'Bizim Tv' Yayına Başlıyor"

Tuncay Özkan: "Önümüzdeki Haftadan İtibaren Yeni Kanal 'Bizim Tv' Yayına Başlıyor"

Tuncay Özkan, İzmir'de 'Biz Kaç Kişiyiz'in İzmir Şubesi'nin Açılış Kokteyline Katıldı. Programa Yaklaşık İki Saat Geç Gelen Özkan Burada 250 Kişi Tarafından, "Başbakan Özkan" Sloganlarıyla Karşılandı.

Tuncay Özkan:

Tuncay Özkan, İzmir'de 'Biz Kaç Kişiyiz'in İzmir Şubesi'nin açılış kokteyline katıldı. Programa yaklaşık iki saat geç gelen Özkan burada 250 kişi tarafından, "Başbakan Özkan" sloganlarıyla karşılandı. Kanaltürk'ün satılmasının ardından yeni kanalın önümüzdeki hafta yayına başlayacağını açıklayan Özkan, "Bugün geldiğimiz noktada çok üzgünüm. Ne yazıkki burayı hiçte istemediğimiz insanlara vermek zorunda kaldım. Önümüzdeki haftadan itibaren Bizim Kanal, Bizim Tv yayına başlıyor. Hayırlı olsun." dedi.

İzmir'de, 'Biz Kaç Kişiyiz' derneğinin kuruluşunu tamamladıklarını aktaran Özkan, "Ben Kanaltürk'ü kurarken de, yayındayken de, satarken de küfrettiler. O gün de onları dinlememiştim, bugün de dinlemiyeceğim. Çünkü onları dinleseydim bugün burada olmazdım. Onları dinleseydim Kanaltürk olmazdı, Cumhuriyet mitingleri olmazdı. Biz Kaç Kişiyiz, Türkiye'nin hemen hemen her ilinde örgütlenmesini tamamladı. 81 il, 300 ilçede elele gönül gönüle çalışmaya başlayacağız." diye konuştu.

AK Parti'ye oy veren 16 milyon seçmene tek tek giderek kendilerini anlatmaları gerektiğini ifade eden Özkan, "Onların karanlığı beslemesine izin vermeyeceğiz. Anadolu'daki her evin penceresinden Mustafa Kemal'in aydınlığı taşana kadar mücadeleye devam edeceğiz." dedi.

Türkiye'de 12 milyon işsiz insan bulunduğunu iddia eden Özkan, 40 milyon insanın da çok zor hayat koşulları altında yaşadığını ileri sürdü. Kendisinin bu uğurda asla geri adım atmayacağını aktaran Özkan, "Benim ölüm Mustafa Kemal'in sancağını elinden bırakırsa benim mezarıma tükürün." diye konuştu.