Tuncay Kireç CHP Selçuk İlçe Başkanlığına Aday

Tuncay Kireç CHP Selçuk İlçe Başkanlığına Aday

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Selçuk Şubesi Başkanı Tuncay Kireç, iddialı bir çıkış yaparak CHP Selçuk İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

Tuncay Kireç CHP Selçuk İlçe Başkanlığına Aday

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Selçuk Şubesi Başkanı Tuncay Kireç, iddialı bir çıkış yaparak CHP Selçuk İlçe Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı.

CHP Selçuk İlçe Örgütü, 5 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirilecek kongreye hazırlanırken, adaylarda yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Selçuk Şubesi Başkanı Tuncay Kireç de, başkanlık için adaylığını açıklayan isim oldu. Partisinin delegelerine güvendiğini aktaran Kireç, "Eğer kazanırsam birlik ve beraberlik içerisinde herkesi kucaklayarak CHP'yi daha iyi yerlere götüreceğimizi ve hep birlikte çalışacağımızı düşünüyorum. 5 Aralık'ta yapılacak kongre ile birlikte yeni bir döneme başlayacağız. Parti içerisindeki birlik ve beraberliği sağlayacağız. Hep birlikte Cumhuriyet Halk Partisini yerelde de genelde de iktidar yapacağız" dedi.

ÇARŞAF LİSTE İLE SEÇİMLERE GİDİLECEK

Tuncay Kireç, kongrede çarşaf listeyle seçime gideceklerini de dile getirerek, "Bu çerçevede yeni projeler üretip yeni siyasi alanlar geliştirerek partimizi yerelde ve genelde iktidar yapacağız" dedi. - İZMİR