Tunç: "Ak Parti, Yolsuzlukla Mücadele Partisidir" - Haberler
Haberi Paylaş

Tunç: "Ak Parti, Yolsuzlukla Mücadele Partisidir"

Tunç:
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Politika

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada, “AK Parti yolsuzluklarla mücadelede kararlıdır.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada, "AK Parti yolsuzluklarla mücadelede kararlıdır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, Cumhuriyet Halk Partisi grup önerisinin aleyhinde TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada, AK Parti iktidarının kuruluş sebebinin yolsuzluklarla, yasaklarla ve yoksullukla mücadele olduğunu belirtti. Milletvekili Tunç, 12 yıldır iktidar olduklarını belirterek şöyle konuştu: "Eğer yolsuzluklar olsaydı, 81 vilayeti şantiyeye çeviremezdik. Türkiye'yi yatırımla donatamazdık ve bu ülkeyi İMF'den kurtaramazdık. 12 yıllık iktidarımızda taahhütlerimizi kararlı bir şekilde devam ettirdik. Bundan sonra da devam ettireceğiz. Yolsuzluklar konusunda en hassas parti AK Parti'dir. Bu konuda şundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Türkiye Cumhuriyeti bir hukuk devletidir. Kim yanlış yapmışsa, kim hukukun dışına çıkmışsa, kim bir yolsuzluk yapmışsa karşısında AK Parti'yi bulur." - BARTIN

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title