Tümsiad, Kelesli Çocukları Unutmadı…
Haberler » Güncel » Tümsiad, Kelesli Çocukları Unutmadı… - Haber

Tümsiad, Kelesli Çocukları Unutmadı…

TÜMSİAD Bursa Şubesi, Keles Merkez 1.Murat İlköğretim Okulu başta olmak üzere toplam 7 okulda eğitim gören 378 öğrenciye giysi ve kışlık ayakkabı yardımında bulundu.

Tümsiad, Kelesli Çocukları Unutmadı…

TÜMSİAD Şubesi, ekonomik faaliyetlerinin ve üyelerine yönelik yaptığı seminerlerin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çalışmalarını sürdüren TÜMSİAD Bursa Şubesi, 'te yer alan 7 okulda eğitim gören öğrencilerle bir araya gelerek onlara çeşitli hediyeler verdi.

Keles'te gerçekleşen organizasyona TÜMSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı , Yönetim Kurulu Üyeleri, Kaymakamı Enis Aslantatar , Bursa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arzu Ayyıldız, Keles İlçe Milli Eğitim müdürü Aydın Narin ve 1.Murat İlköğretim Okul Müdürü Murat İlhan ile öğretmen ve öğrenciler katıldı.

"PAYLAŞMAK, HEDİYELEŞMEK, YARDIMLAŞMAK KÜLTÜRÜMÜZDE VAR"

Etkinlikle ilgili değerlendirmede bulunan TÜMSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Arslan, böyle anlamlı etkinlikler yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. Çocukların yüzünü güldürmenin paha biçilmez değerde olduğunu ifade eden Arslan şunları söyledi: "Çocuklarımızın yüzlerindeki gülücükler, moral ve motivasyonlarının yüksek halleri bizim için büyük önem taşıyor. Paylaşmak, hediyeleşmek, yardımlaşmak bizim kültürümüzde olan bir şey. Bu değerlerimizi unutmadan hayatımızı sürdürmeliyiz. Bugünün gençleri yarının yöneticileri olacak. Bu coğrafyada dinamik olmamızı sağlayan gençlerimiz bizim geleceğimizdir ve Dolayısıyla onlarla daha sık bir arada olmalıyız, ihtiyaçlarını daha çok karşılamalıyız."

KAYMAKAM ASLANTATAR'DAN TÜMSİAD'A TEŞEKKÜR

Harmancık Kaymakamı Enis Aslantatar ise "TÜMSİAD Bursa Şubesi'nin eğitim alanında yaptığı yardımları yakından takip ediyoruz. Gayet samimi ve dürüst mücadeleler sonucunda bu yardımları gençlerle buluşturan TÜMSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Arslan ve beraberindeki ekibe teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

Mutlulukları yüzlerinden okunan çocuklar, TÜMSİAD yönetimine teşekkür etti. Keyifli anların yaşandığı program, 1.Murat İlköğretim Okulu öğrencileriyle hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler