Tüm Platformlarda Kullanabileceğiniz Özel Vpn Servisi: Veepn - Haberler
Haberi Paylaş

  Tüm Platformlarda Kullanabileceğiniz Özel Vpn Servisi: Veepn

  WebTekno - Teknoloji
  Tüm Platformlarda Kullanabileceğiniz Özel Vpn Servisi: Veepn

  Çevrimiçi dünyada varlığımızı devam ettirmek, daha fazla yer görmek ya da tüm içeriklere erişmek için VPN servislerine başvuruyoruz. Bugün; Android, iOS ve tarayıcılarda kullanabileceğiniz özel bir VPN servisi olan VeePN'i sizinle paylaşıyoruz.

  VPN servisi ararken karşımıza binlerce seçenek çıkabiliyor. En kaliteli servisleri bulmak ise ciddi anlamda vakit istiyor. Ayrıca güvenlik endişelerine de kapılabiliyor, tüm platformlarda kullanacağımız tek bir VPN uygulamasını bulmakta zorlanıyoruz.

  Ücretli VPN servisi olan VeePN, halihazırda Çin, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan gibi bölgelerde kullanılan yaygın bir ekosisteme sahip. Bu ülkelerde kullanılmasının en önemli tarafı sadece tüm içeriklere ulaşmayı mümkün kılması değil. VeePN, aynı zamanda diğer kullanıcıların VPN kullanıp kullanmadığınızı anlamasına engel oluyor.

  Diğer taraftan VeePN'in yapımcıları, herhangi bir kullanıcının verisini kayıt altına almadıklarını da söylüyorlar. Panama'da bulunan firmanın yetkilileri, herhangi bir hukuki kuralın kullanıcı verilerini takip etmelerini sağlayamacağını söylüyorlar.

  iOS, Android, Windows uygulamalarıyla birlikte Chrome, Opera, Firefox gibi tarayıcılar için eklentileri bulunan VeePN, kararlı bir servis arayanlar için oldukça ideal.

  VeePN'in üc farklı ücretli servisi var. Aylık paket 30 gün geçerli kullanım süresiyle 10.99 dolara satılırken, yıllık paketi kısa süreliğine %47 indirimle 69.99 dolara alıcı buluyor. Bu paketi satın alırsanız aylık masraf 5,83 dolara gelmiş oluyor. VeePN'in şu an satışta olan en uygun paketi ise aylık 1,67 dolara denk düşen 5 yıllık paketi.

  Tüm detaylara ulaşmak için buraya tıklayabilir, size en uygun VeePN paketini seçerek, tek hesaptan, tam gizlilikle tüm platformlarda aynı VPN servisini kullanabilirisiniz.

  WebTekno - Teknoloji

  Çin Halk Cumhuriyeti, Android, ios, Teknoloji, Haber

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title