Tuğçe Özbudak Haberleri

Tuğçe Özbudak haber, Tuğçe Özbudak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tuğçe Özbudak - 11.1.2019
10 Ocak 2019 Haberleri
10 Ocak 2019 Manşet Haberleri.
Tuğçe Özbudak - 7.3.2014
Ünlü Kadınlar, Kafes Konseptli Fotoğraf Sergisinde Buluştu
Projede; Aslı Omağ, Ayça İnci, Aylin Kabasakal, Ayşe Tolga, Ayşen Batıgün, Ayşen İnci, Aytaç Öztuna, Bennu Yıldırımlar, Betül Arım, Canan Anderson, Ceyda Ateş, Çiğdem Batur, Deniz Alan, Deniz Özerman, Derya Şensoy, Dilek Yorulmaz, Ece Özdikici, Ece Seçkin, Elif Güvendik Nayman, Emel Acar, Emel Çölgeçen, Fotoş Kabasakal, Funda İlhan, Gamze Karaman, Gizem Hatipoğlu, Hande Katipoğlu, Işıl Reçber, İpek Tanrıyar, Meltem Miraloğlu, Merve Oflaz, Nuray Sayarı, Oya İnci, Özge Gürel, Özlem Özçelik, Pelin Çini, Pelin Ermiş, Pelin Öztekin, Pınar Ergüner, Seda Akgül, Seda Demir, Selin Altay, Selin Ortaçlı, Şahika Ercümen, Şenay Akay, Tanem Sivar, Taylan Kümeli, Tuğçe Özbudak, Yağmur Tanrısevsin, Yasemin Özilhan, Yeşim Salkım, Zuhal Yalçın gönüllü olarak yer aldı.
Tuğçe Özbudak - 3.3.2014
55 Ünlü, Her Ses Bir Nefes 4 Projesi İçin Çekim Yaptı
Projede, Aslı Omağ, Ayça İnci, Aylin Kabasakal, Ayşe Tolga, Ayşen Batıgün, Ayşen İnci, Aytaç Öztuna, Bennu Yıldırımlar, Betül Arım, Canan Anderson, Ceyda Ateş, Çiğdem Batur, Deniz Alan, Deniz Özerman, Derya Şensoy, Dilek Yorulmaz, Ece Özdikici, Ece Seçkin, Elif Güvendik Nayman, Emel Acar, Emel Çölgeçen, Fatoş Kabasakal, Funda İlhan, Gamze Karaman, Gizem Hatipoğlu, Hande Katipoğlu, Işıl Reçber, İpek Tanrıyar, Meltem Miraloğlu, Merve Oflaz, Nuray Sayarı, Oya İnci, Özge Gürel, Özlem Özçelik, Pelin Çini, Pelin Ermiş, Pelin Öztekin, Pınar Ergüner, Seda Akgül, Seda Demir, Selin Altay, Selin Ortaçlı, Şahika Ercümen, Şenay Akay, Tanem Sivar, Taylan Kümeli, Tuğçe Özbudak, Yağmur Tanrısevsin, Yasemin Özilhan, Yeşim Salkım ve Zuhal Yalçın gönüllü olarak yer aldı.
Tuğçe Özbudak - 12.5.2012
"Zembur"un Bu Geceki Renkli Konukları
Serdal Genç'in sunduğu, sevilen Talk-Show programı "ZEMBUR" Cumartesi geceleri CINE5 ekranlarında.
Tuğçe Özbudak - 16.4.2012
Beyaz Mutfak'ta Türkülerin Lezzeti!
Aynur Haşhaş, Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Mutfak programına konuk oldu.
Tuğçe Özbudak - 2.4.2012
Aslı Hünel Yeni Albümüyle Beyaz TV'de
'Aslı Olan Şarkılar, Aynalar' adlı yeni albümüyle Aslı Hünel, Beyaz TV'de yayınlana Beyaz Mutfak programına konuk oldu.
Tuğçe Özbudak - 22.3.2012
Serenay Sarıkaya'dan Şok Hareket!
Arkadaşı Tuğçe Özbudak'la bir mekana giden Sarıkaya, poz verdiği sırada arkadaşına uygunsuz el hareketi yapıyor.
Tuğçe Özbudak - 13.12.2011
2011 Arda Kanpolat Oyunculuk Ödülü Sahibini Buldu
Törende bir konuşma yapan Bilge, "Genç yaşta yitirdiğimiz sanatçı Arda Kanpolat adına ve anısına verilen ödülü almaktan büyük onur duydum. Beni ödüle değer gören seçici kurul üyelerine, öğretmenlerime ayrıca benden desteklerini hiç esirgemeyen aileme özellikle de kardeşime huzurlarınızda teşekkür ediyorum." dedi. Doğru tanımlanan bir sanat kültürü oluşturmayı, bu yönde genç tiyatro sanatçılarını desteklemeyi, oyunculuk alanında özendirici etki hedefleyen ödül, 2004 yılında 25 yaşında yaşama veda eden tiyatro oyuncusu Arda Kanpolat anısına ailesi tarafından ilk kez 2006 yılında verildi. İlk ödülü Mustafa Kayabaşı ile Burcu Güner paylaştı. 2007 yılında Tuğçe Özbudak ile Mert Fırat, 2008 yılında Özge Günay, 2009 yılında Sefa Tantoğlu ile Berk Yaygın ödülü paylaşırken, 2010 yılında Gonca Erçil ile Ömer Eryiğit ödüllendirildi.
Tuğçe Özbudak - 8.12.2011
2011 Arda Kanpolat Oyunculuk Ödülü, Onur Bilge'nin
Sevda Şener, Ayşegül Yüksel, Lemi Bilgin, Akif Yeşilkaya, Ayfer Kanpolat ve Yücel Kanpolat'tan oluşan jüri üyeleri tarafından ödüle değer görülen Onur Bilge, ödülünü yarın saat 20.00'de Akün Sahnesi'nde temsil edilecek olan 'Barış' adlı oyunun temsili öncesi düzenlenen törende alacak. Doğru tanımlanan bir sanat kültürü ile bu yönde genç tiyatro sanatçılarını desteklemeyi, oyunculuk alanında özendirici etki oluşturmayı hedefleyen ödül, 2004 yılında 25 yaşında yaşama veda eden tiyatro oyuncusu Arda Kanpolat anısına ailesi tarafından ilk kez 2006 yılında verildi. İlk ödülü Mustafa Kayabaşı ile Burcu Güner paylaştı. 2007 yılında Tuğçe Özbudak ile Mert Fırat, 2008 yılında Özge Günay, 2009 yılında Sefa Tantoğlu ile Berk Yaygın ödülü paylaşırken; 2010 yılında Gonca Erçil ile Ömer Eryiğit ödüllendirildi.
Tuğçe Özbudak - 5.12.2011
2011 Arda Kanpolat Oyunculuk Ödülü Belirleniyor
Ödüle değer görülen sanatçı ya da sanatçılar ödüllerini; 9 Aralık Cuma günü saat 20.00'de Akün Sahnesi'nde Aristophanes'ten Yücel Erten'in uyarlayıp yönettiği 'Barış' adlı oyundan önce düzenlenen törenle alacak. Yaşama 2004 yılında 25 yaşında veda eden tiyatro oyuncusu Arda Kanpolat anısına ilk kez 2006 yılında verilen Arda Kanpolat Oyunculuk Ödülü'nü Mustafa Kayabaşı ile Burcu Güner almıştı. 2007 yılında Tuğçe Özbudak ile Mert Fırat, 2008 yılında Özge Günay, 2009 yılında Sefa Tantoğlu ile Berk Yaygın ödülü paylaşırken; 2010 yılında Gonca Erçil ile Ömer Eryiğit ödüllendirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tuğçe Özbudak Haberleri | Tuğçe Özbudak Kimdir - Haberler - Tuğçe Özbudak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tuğçe Özbudak kimdir, hayatı ve biyografisi. Emin misin? Tuğçe Özbudak ile Melikhan Kılıçarslan evlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.12.2020 10:59:25. #1.14#
title