Tsk Haberleri

Tsk haber, Tsk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tsk - 11.10.2020
Çorumlu şehit Emre Dokumacı'nın şehadet haberi ailesine verildi
Ağrı'da teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Emre Dokumacı'nın şehadet haberi, Çorum'un İskilip ilçesindeki ailesine verildi.
Tsk - 11.10.2020
Havada, karada ve suda tıraş yapabilen sıra dışı berber
Kayserili erkek kuaförü Faruk Kafkas, berber dükkanının dışında, yamaç paraşütünde, su altında ve dağda saç tıraşı yaptığı görüntüler büyük ilgi görüyor.
Tsk - 11.10.2020
TSK Hakurk'ta teröristlere göz açtırmıyor
Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde gerçekleştirilen arama tarama faaliyetlerinde terör örgütü PKK'ya ait çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildiğini açıkladı.
Tsk - 10.10.2020
Eski tuğgeneral FETÖ soruşturması kapsamında yeniden gözaltında
O.B'nin, FETÖ'nün sözde TSK yapılanması içindeki asker şahıslardan sorumlu sivil örgüt mensuplarıyla irtibatının olduğu, ankesörlü ve kontörlü sabit hat aranmasının bulunduğu belirtildi.
Tsk - 9.10.2020
"Henri Barkey 15 Temmuz darbe girişiminde rol aldı"
İddianamede, 6 Eylül 2015'de PKK tarafından Hakkari Yüksekova'da TSK mensuplarına yönelik Dağlıca saldırısının gerçekleştirildiği ve 7 Eylül 2015'de de Iğdır'da emniyet görevlilerine ait servis aracının geçişi sırasında yola döşenen mayının patlatıldığı hatırlatıldı.
Tsk - 9.10.2020
Türk askerinin Irak ve Suriye'deki görev süresinin uzatılmasına dair TBMM kararı Resmi Gazete'de
Irak ve Suriye'deki tu¨m terörist örgu¨tlerden Türkiye'ye yönelebilecek saldırıları bertaraf etmek amacıyla Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) yabancı u¨lkelere gönderilmesi, yabancı silahlı kuvvetlerin Tu¨rkiye'de bulunması kapsamındaki izin su¨resinin 30 Ekim 2020'den itibaren 1 yıl...
Tsk - 8.10.2020
Osman Kavala ve Henri Barkey hakkında hazırlanan iddianame kabul edildi
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan Osman Kavala ve yakalama kararı bulunan eski CIA danışmanı Henri Barkey hakkında ağırlaştırılmış müebbet ve 20'şer yıla kadar hapis cezası istemiyle hazırlanan iddianame İstanbul 36.
Tsk - 8.10.2020
MİT ve TSK'nın operasyonunda Kırmızı Bülten'le aranan terörist etkisiz hale getirildi
MİLLİ İstihbarat Teşkilatı (MİT) ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nce (TSK) Irak'ın kuzeyindeki operasyonda, terör örgütü PKK/KCK'nın sözde özel güç birimi sorumlusu, Kırmızı Bülten ile aranan Mazlum Demir etkisiz hale getirildi.
Tsk - 8.10.2020
MİT VE TSK'dan Kuzey Irak Gare'de PKK'ya müşterek operasyon
MİT ve TSK'nın Irak'ın kuzeyindeki operasyonuyla PKK'nın sözde özel güç birimi sorumlusu, kırmızı bültenle aranan Mazlum Demir etkisiz hale getirildi.
Tsk - 8.10.2020
Son dakika... Kırmızı bültenle aranan eylem hazırlığındaki PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika gelişmesine göre MİT ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Irak'ın kuzeyindeki operasyonuyla kırmızı bültenle aranan PKK'nın sözde özel güç birimi sorumlusu Mazlum Demir etkisiz hale getirildi.
Tsk - 8.10.2020
Son dakika: TSK'nın Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'ndeki görev süresinin uzatılmasına yönelik TBMM kararı...
Son dakika haberlerine göre TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK), Birleşmiş Milletler'in (BM) Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'nde icra ettiği harekat ve misyonlar kapsamında yurt dışına gönderilmesi, Cumhurbaşkanınca verilecek izin ve belirlenecek esaslar çerçevesinde bu kuvvetlerin kullanılması için verilen iznin 1...
Tsk - 8.10.2020
TSK'nın Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'ndeki görev süresinin uzatılması TBMM kararı Resmi Gazete'de
Türk Silahlı Kuvvetlerinin(TSK) Birleşmiş Milletlerin(BM) Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'nde icra ettiği harekat ve misyonlar kapsamında yurt dışına gönderilmesi, Cumhurbaşkanınca verilecek izin ve belirlenecek esaslar çerçevesinde bu kuvvetlerin kullanılması için verilen iznin 1 yıl...
Tsk - 8.10.2020
Lübnan tezkeresi Resmi Gazete'de
Türkiye'nin, Lübnan'da konuşlu Birleşmiş Milletler Geçici Görev Gücü'ne (UNIFIL) Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) unsurlarıyla verdiği desteğin süresinin bir yıl uzatılmasına ilişkin TBMM kararı Resmi Gazetede yayımlandı.
Tsk - 7.10.2020
Türk askerinin Irak ve Suriye'deki görev süresi uzatıldı (2)
AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Türkiye'nin Suriye politikasına ilişkin, "Esad'ı suçlamak gerekirken dönüp dolaşıp iktidarımızı suçlamak hakkaniyetle bağdaşmaz.
Tsk - 7.10.2020
Irak ve Suriye'ye asker gönderme tezkeresinin süresi bir yıl daha uzatıldı
TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç Başkanlığı'nda toplandı. Genel Kurul'da, Suriye ve Kuzey Irak'a asker gönderilmesinin 1 yıl daha uzatılmasını öngören Cumhurbaşkanlığı tezkeresi görüşülerek kabul edildi. Kabul edilen tezkere ile Irak ve Suriye'deki tüm terörist örgütlerden Türkiye'ye yönelebilecek saldırıları bertaraf etmek amacıyla Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) yabancı ülkelere gönderilmesi, yabancı silahlı kuvvetlerin Türkiye'de bulunması kapsamında izin süresinin 1 yıl uzatılmasını öngörüyor.
Tsk - 7.10.2020
MSB: Türk Silahlı Kuvvetleri, son 24 saatte 20, son 10 günde de toplam 147 PKK/YPG'li...
MSB: Türk Silahlı Kuvvetleri, son 24 saatte 20, son 10 günde de toplam 147 PKK/YPG'li teröristi etkisiz hale getirdiMilli Savunma Bakanlığı terörle mücadele ile ilgili yaptığı açıklamada, "Kararlı, Etkin ve Güçlü bir şekilde terörle mücadeleye devam eden Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri, son...
Tsk - 7.10.2020
10 günde 147 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi
Milli Savunma Bakanlığı, son 24 saatte 20, son 10 günde ise 147 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Tsk - 7.10.2020
MSB: "Türk Silahlı Kuvvetleri son 24 saatte 20, son 10 günde de toplam 147 PKK/YPG'li teröristi...
MSB: "Türk Silahlı Kuvvetleri son 24 saatte 20, son 10 günde de toplam 147 PKK/YPG'li teröristi etkisiz hale getirdi.
Tsk - 7.10.2020
MSB: Türk Silahlı Kuvvetleri, son 24 saatte 20, son 10 günde de toplam 147 PKKYPG'li teröristi...
Milli Savunma Bakanlığı terörle mücadele ile ilgili yaptığı açıklamada, "Kararlı, Etkin ve Güçlü bir şekilde terörle mücadeleye devam eden Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri, son 24 saatte 20, son 10 günde de toplam 147 PKK/YPG'li teröristi etkisiz hale getirdi" ifadelerini kullandı.
Tsk - 7.10.2020
MSB: "Türk Silahlı Kuvvetleri son 24 saatte 20, son 10 günde de toplam 147 PKK/YPG'li teröristi...
MSB: "Türk Silahlı Kuvvetleri son 24 saatte 20, son 10 günde de toplam 147 PKK/YPG'li teröristi etkisiz hale getirdi.
Tsk - 7.10.2020
Ukrayna: "Türkiye'ye S-125 teslim ettik"
Ukrayna devletine bağlı savunma ihracatı ajansı UkrSpetsExport CEO'su Vadym Nozdrya, Ukrayna tarafından Türkiye'ye S-125 Hava Savunma Füze Sistemi (HSFS) teslim edildiğini açıkladı.
Tsk - 7.10.2020
Tehlikeli madde taşınmacılığına düzenleme
Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Taşınması Hakkında Yönetmelik kapsamındaki çeşitli hükümlerin uygulama takvimi yeniden düzenlendi.
Tsk - 7.10.2020
Son dakika haberi | Türk askerinin Lübnan'daki görev süresi uzatıldı
Son dakika haberler... Türkiye'nin, Lübnan'da konuşlu Birleşmiş Milletler Geçici Görev Gücü'ne (UNIFIL) Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) unsurlarıyla verdiği desteğin süresinin, 31 Ekim 2020'den itibaren bir yıl uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
Tsk - 6.10.2020
Türkiye'nin, Lübnan'da konuşlu Birleşmiş Milletler Geçici Görev Gücü'ne (UNIFIL) TSK unsurlarıyla...
Türkiye'nin, Lübnan'da konuşlu Birleşmiş Milletler Geçici Görev Gücü'ne (UNIFIL) TSK unsurlarıyla verdiği desteğin süresinin 1 yıl daha uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
Tsk - 6.10.2020
Türk askerinin Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'ndeki görev süresi uzatıldı (1)
Birleşmiş Milletlerin (BM) Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'nde icra ettiği harekat ve misyonlar kapsamında hudut, şümul, miktar ve zamanı hükümetçe takdir ve tespit edilmek üzere, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) yurt dışına gönderilmesinde hükümete verilen izin süresini 31 Ekim 2020'den itibaren...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tsk Haberleri | Tsk Haber - Haberler - Sayfa 3 - Tsk haberleri, son dakika tsk haber ve gelişmeleri burada. İzmir merkezli 25 ilde FETÖ'nün hava kuvvetleri ve sahil güvenlik yapılanmasına operasyon.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 09:10:20. #1.15#
title