Tsk Haberleri

Tsk haber, Tsk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tsk - 20.07.2021
Lefkoşa'da Müze Haline Getirilen Çıkarma Gemisi Ç.1974'ün Açılışı Yapıldı
Cumhurbaşkanımız Sn. Erdoğan, Yavuz Çıkarma Plajı'nda bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve beraberindeki TSK Komuta Kademesi'ne canlı bağlanarak müze haline getirilen çıkarma gemisi Ç. 1974 gemisinin açılışını yaptı.
Tsk - 20.07.2021
MSB: Son 5 günde 39 terörist etkisiz hale getirildi
MİLLİ Savunma Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) unsurlarınca son 5 gün içinde Suriye'nin kuzeyindeki çeşitli bölgelerde saldırı hazırlığında bulunan toplam 39 teröristin etkisiz hale getirdiğini duyurdu.
Tsk - 20.07.2021
MSB: "Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri, son 5 gün içinde Suriye'nin kuzeyinde saldırı hazırlığında bulunan toplam 39 teröristi etkisiz hale getirdi"
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından son 5 gün içinde Suriye'nin kuzeyinde saldırı hazırlığında bulunan toplam 39 teröristi etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Tsk - 20.07.2021
Son dakika: Milli Savunma Bakanlığı: "Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri, son 5 gün içinde Suriye'nin kuzeyinde saldırı hazırlığında bulunan toplam 39 teröristi...
Son dakika 3. sayfa haberi... Milli Savunma Bakanlığı: "Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri, son 5 gün içinde Suriye'nin kuzeyinde saldırı hazırlığında bulunan toplam 39 teröristi etkisiz hale getirdi.
Tsk - 20.07.2021
Son dakika haberi: TSK, son 5 günde Suriye'nin kuzeyinde saldırı hazırlığındaki 39 teröristi etkisiz hale getirdi
Son dakika haber: Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) unsurları, son 5 gün içinde Suriye'nin kuzeyindeki farklı bölgelerde saldırı hazırlığındaki 39 teröristi etkisiz hale getirdi.
Tsk - 20.07.2021
Son dakika haberi | MSB: Türk Silahlı Kuvvetleri, son 5 gün içinde Suriye'nin kuzeyindeki farklı bölgelerde saldırı hazırlığındaki 39 teröristi etkisiz hale getirdi.
Son dakika gelişmesine göre MSB: Türk Silahlı Kuvvetleri, son 5 gün içinde Suriye'nin kuzeyindeki farklı bölgelerde saldırı hazırlığındaki 39 teröristi etkisiz hale getirdi.
Tsk - 19.07.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhuriyet Meclisi Özel Oturumu'nda milletvekillerine hitap etti: (2)
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kimi gafillerin zehirli ayrılık oklarını Kıbrıs Türk halkının kalbine saplamasına fırsat vermeyeceğiz.
Tsk - 19.07.2021
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KKTC'ye Cumhurbaşkanlığı Külliyesi müjdesi
Son dakika gündem haberi: KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Meclisi Özel Oturumu'na hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Cumhurbaşkanlığı külliyesiyle ilgili adımın proje çalışmaları bitti ve inşasına da inşallah yakında başlıyoruz.
Tsk - 19.07.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KKTC'ye Cumhurbaşkanlığı Külliyesi müjdesi
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Meclisi Özel Oturumu'na hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Cumhurbaşkanlığı külliyesiyle ilgili adımın proje çalışmaları bitti ve inşasına da inşallah yakında başlıyoruz.
Tsk - 19.07.2021
Milli Savunma Bakanı Akar'dan Kurban Bayramı mesajı Açıklaması
Milli Savunma Bakanlığının tüm mensuplarının da Türkiye'nin daima birlik, beraberlik ve güven içerisinde olması, Türk milletinin nice güzel bayramlar yaşayabilmesi için üzerine düşen tüm görev ve sorumlulukları yerine getirme gayretinde olduğunu vurgulayan Akar şunları kaydetti: "Cumhuriyet tarihimizin en kapsamlı ve en yoğun mücadelesini verdiğimiz bu dönemde TSK, vatanımızın, mavi vatanımızın, semalarımızın ve 84 milyon vatandaşımızın güvenliği için her türlü risk, tehdit ve tehlikeye karşı 'Ölürsem şehit, kalırsam gazi' anlayışı içerisinde azim ve kararlılıkla mücadelesini sürdürmektedir.
Tsk - 19.07.2021
Son dakika haberi... Şehit ailesi "Atmaca"yı gözyaşları ile teslim aldı
Şehit Veteriner Uzman Onbaşı Ahmet Akdal'ın ailesi, oğullarının emaneti gördükleri Atmaca'yı sahiplenmek için Türk Silahlı Kuvvetleri'ne (TSK) talepte bulundu.
Tsk - 16.07.2021
Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, Millî Savunma Üniversitesindeki Törende Konuştu
Netice itibarıyla bu süreçte TSK'nın etkin, caydırıcı, saygın niteliklerini artırmak için personel temininden eğitimine, yeni askerlik sisteminden teşkilat ve lojistik yapısına kadar reform niteliğindeki birçok yenilik ve uygulama hayata geçirilmiş böylece TSK, nitelik ve nicelik olarak sürekli bir gelişim kaydetmiştir.
Tsk - 16.07.2021
"Sayın Kaymakamımız Göksu BAYRAM, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı Yayımladı."
"Sayın Kaymakamımız Göksu BAYRAM, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı Yayımladı.
Tsk - 16.07.2021
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDI
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Binlerce, on binlerce kilometre öteden özellikle ses verip gelip, sırf kendi siyasi ve ekonomik çıkarları, güvenlik ve refah kaygıları için oluk oluk kan akıtanların tersine, biz yaşatmak için gidiyoruz. Türk'ün olduğu yerde zulüm olmaz. Türk'ün olduğu yerde masum kanı akmaz. Türk'ün olduğu yerde mazlum gözyaşı dökmez" dedi.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Üniversitesi Kuvvet Harp Enstitüleri 8'inci Dönem Karargah Subaylığı ve 3'üncü Dönem Komuta ve Kurmay Eğitimi Mezuniyet Töreni'ne katıldı.   Beşiktaş'ta bulunan Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Atatürk Harp Oyunu ve Kültür Merkezi'ndeki törende Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler de yer aldı. Erdoğan konuşmasının başında mezunları tebrik ederek, 80'i, 17 farklı ülkeden ve misafir olmak üzere 240 subayın mezun olduğunu belirtti.  Erdoğan, "15 Temmuz darbe girişiminin ardından kurulan Milli Savunma Üniversitesin kısa sürede güçlü bir askeri eğitim kurumu haline geldi. Üniversitemiz halihazırda 5 farklı şehirdeki 1110'u misafir, 16 bin 382 öğrencisiyle eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürüyor. Bugüne kadar üniversitemizden 765'i misafir olmak üzere toplamda 23 bin 167 subay ve astsubay mezun olmuştur" dedi.  Erdoğan, "Üniversite bünyesindeki fakülte ve enstitülerden mezun olarak TSK'ne katılan her subay ve astsubayın ordunun gücünü artırıyor.
Tsk - 16.07.2021
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, MSÜ Mezuniyet Töreni'nde konuştu: (1)
MSÜ'nün kuruluşunu gerçekleştiren ve bugünlere gelmesini sağlayan Prof. Dr. Erhan Afyoncu'ya teşekkür eden Erdoğan, TSK'nin subay ve astsubay düzeyinde ihtiyaç duyduğu insan kaynağını karşılamanın yanında stratejik, bilimsel ve kültürel faaliyetler gösteren MSÜ'nün yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tsk Haberleri | Tsk Haber - Haberler - Sayfa 2 - Tsk haberleri, son dakika tsk haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber... MSB: Fırat Kalkanı Harekatı bölgesinde iki asker şehit oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.7.2021 07:20:44. #1.16#

title