Tren Sefer Saatleri Değişti

Tren Sefer Saatleri Değişti

Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğü'nün tren sefer saatlerinde bazı değişiklikler yaptı.

Tren Sefer Saatleri Değişti

Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğü'nün tren sefer saatlerinde bazı değişiklikler yaptı.

Karaman'dan Konya'ya giden YHT aktarmalı DMU Set trenlerinin Karaman'dan hareket saatleri sırası ile 10: 45, 14: 25, 19: 00 olarak, Konya'dan Karaman'a gelen YHT aktarmasını sağlayan DMU Set trenlerinin Konya'dan hareket saatleri ise sırası ile 9: 15, 12: 05, 17: 30 olarak yeniden düzenlendi.

Konya – Ulukışla – Konya arasında çalışan Selçuk Ekspresi seferleri karşılıklı olarak iptal edildi.

Ereğli – Konya – Ereğli arasında YHT bağlantılı çalışan DMU Set sefere konuldu. Ereğli – Konya seferini yapan DMU Set treninin Ereğli'den hareketi 06.00, Karaman'a geliş saati 07.07, Karaman'dan Konya'ya hareket saati 07.09, Karaman'dan Ereğli'ye hareket saati 21.51 olarak düzenlendi.

Karaman'dan Konya – Afyon – Kütahya – Enveriye – Arifiye yönüne giden İç Anadolu Mavi Tren'in Karaman'dan hareket saati 19.47 olarak yeniden düzenlendi. Karaman'dan Ereğli - Adana yönüne giden İç Anadolu Mavi Treni'nin saatlerinde her hangi bir değişiklik yapılmadı.

Adana – Eskişehir – Adana arasında Toros Ekspresi sefere konuldu. Konya – Afyon – Kütahya – Eskişehir yönüne giden Toros Ekspresi'nin Karaman'dan hareket saati 12.16, Ereğli – Adana yönüne giden Toros Ekspresi'nin Karaman'dan hareket saati 16.24 olarak belirlendi.

Konya – Uşak – Manisa - Alsancak (İzmir) arasında karşılıklı olarak Konya Mavi treni sefere konuldu. Konya'dan hareket saati 20.00, Alsancak'tan hareket saati 20.00 şeklinde düzenlendi.