Tren Kazası Yaralıları Kaza Anını Anlattı

Tren Kazası Yaralıları Kaza Anını Anlattı

Bilecik'in Bozüyük İlçesi Karaköy Mevkiinde Meydana Gelen Kazada Yaralananların Bir Bölümü Bozüyük Devlet Hastanesi'nde Tedavi Altına Alındı.

Tren Kazası Yaralıları Kaza Anını Anlattı

Bilecik'in Bozüyük İlçesi Karaköy mevkiinde meydana gelen kazada yaralananların bir bölümü Bozüyük Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Eskişehir-İstanbul seferini yapan Cumhuriyet Ekspresi'nin, Bilecik'in Bozüyük ilçesi Karaköy mevkiinde bir iş makinasına çarpması sonucu meydana gelen kazada ölü sayısı 5'e yükseldi. Kazada 16 kişinin de yaralandığı belirtildi.

Yaralılardan İsmet Ulusoy (41), İstanbul'a gittiklerini, trenin ilk kompartımanında bulunduğunu anlatarak, trenin birden fren yaptığını, ardından hızla bir şeye çarptığı kaydetti. Kaza üzerine çığlıklar atıldığını söyleyen Ulusoy, trenden güçlükle çıktığında iş makinesine çarptıklarını gördüğünü belirtti.

Bir diğer yaralı Ersoy Demir de (33) kendine geldikten sonra ne olup bittiğini anlayabildiğini kaydetti. Bozüyük tren istasyonundan çıktıktan 15 dakika sonra bir iş makinesine çarptıklarını dile getiren Demir, yaşlı bir bayan ile bir erkeğin öldüğünü anlattı. (CİHAN)