Tramvay Yolunda Çarpıştılar - Haberler
Haberi Paylaş

Tramvay Yolunda Çarpıştılar

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Tramvay Yolunda Çarpıştılar

Antalya'da gece yarısı iki elektrikli bisiklet tramvay yolu üzerinde çarpıştı.

Antalya'da gece yarısı iki elektrikli bisiklet tramvay yolu üzerinde çarpıştı. Başından ağır yaralanan gence, tesadüfen oradan geçmekte olan tatilci beyin cerrahı müdahale etti.

Olay, önceki gece yarısı Dönerciler Çarşısı karşısında meydana geldi. İşlerinden çıkan ve evlerine giden Vedat Belten ile Onur Karapınar yönetimindeki elektrikli bisikletler, tramvay yolu üzerinde çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle elektrikli bisikletler tramvay yolu kenarına fırladı. Çarpışmanın şiddetiyle elektrikli bisikletlerden biri ikiye ayrıldı. Düştüğü yerde başını tramvay demirine çarpan Vedat Belten kanlar içinde kaldı.

Diğer sürücü Onur Karapınar ise yine başından hafif şekilde yaralandı. Kazayı görenler yaralılara müdahale etti. Tesadüfen olay yerinden geçmekte olan ve Çanakkale'deki bir hastanede beyin cerrahı olarak çalışan bir tatilci, başından ağır yaralanan Vedat Belten'e müdahele etti. Sağlık ekipleri gelene kadar yaralının yanına kimseyi yaklaştırmayan beyin cerrahı, gelen sağlık ekiplerini de yaralının durumu hakkında bilgilendirdi. Vedat Belten ambulansla Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Onur Karapınar ise gelen ikinci ambulanstaki sağlık ekibinin tedavi isteğini reddetti.

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri