Trafoda Hırsızlık Yapmaya Çalışırken Elektrik Çarpması Sonucu Öldü

Trafoda Hırsızlık Yapmaya Çalışırken Elektrik Çarpması Sonucu Öldü

Alibeyköy'de Bir Trafo İstasyonuna Hırsızlık Yapmak İçin Giren Bir Kişi, Elektrik Çarpması Sonucu Hayatını Kaybetti. Olay Yerinde İnceleme Yapan Polis Ekibi, Trafonun İçersinden Bazı Malzemelerin Söküldüğünü Tespit Etti.

Trafoda Hırsızlık Yapmaya Çalışırken Elektrik Çarpması Sonucu Öldü

Alibeyköy'de bir trafo istasyonuna hırsızlık yapmak için giren bir kişi, elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetti. Olay yerinde inceleme yapan polis ekibi, trafonun içersinden bazı malzemelerin söküldüğünü tespit etti.

Alibeyköy'de yaşanan hırsızlık olayı bu kadarına da pes dedirtti. Barajyolu Caddesi üzerindeki kapısı kilitli trafo merkezine giren Ferman Korkmaz(49) isimli kişi, trafonun içindeki malzemeleri sökerken elektrik akımına kapıldı. Olay yerinde hayatını kaybeden Korkmaz'ın cesedini BEDAŞ görevlileri buldu.

Alibeyköy'de elektriklerin birden kesildiği ihbarını alan görevliler, trafo merkezine gelince gözlerine inanamadı. Trafonun içerisinde bazı malzemelerin yerinden söküldüğünü gören görevliler, Korkmaz'ın cesedi ile karşılaşınca durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, yaptıkları incelemede şahsın trafodan bazı malzemeleri sökmeye çalıştığını, bu sırada da elektrik akımına kapılarak hayatını kaybettiğini tespit etti. Yapılan incelemelerin ardından Korkmaz'ın cesedi Eyüp Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor. (CİHAN)