Trafo Haberleri

Trafo haber, Trafo son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Trafo - 16.09.2020
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi meydan ve trafoları "renklendiriyor"
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kent merkezi ve ilçelerde meydan ve trafolarını sosyal hayatı anlatan temalar kullanılarak boyuyor.
Trafo - 15.09.2020
Samsun Büyükşehir meclis toplantısı
"1 milyon 350 bin nüfuslu Samsun halkına karşı sorumluyuz" Toplu taşımada çıkan haberler hakkında da açıklamalarda bulunan Başkan Mustafa Demir, şunları söyledi: "Biz, 1 milyon 350 bin nüfuslu Samsun halkına karşı sorumluyuz. Gece-gündüz, hiç tatil yapmadan büyük bir gayretin içerisindeyiz. Zabıta birimlerimiz, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanımız, ilçe belediyelerimiz, başkanlarımız hep birlikte iktidar ve muhalefetle çalışıyoruz. Bu konunun böyle istismar edilip, kendi niyetleri doğrultusunda algı oluşturmaya çalışan insanlarımızı da tamamen kendi halleriyle baş başa bırakıyoruz. Biz sorumluluğumuzu yerine getirme noktasında geri durmadan bütün gayretimizle çalışmaya devam ediyoruz." Mecliste ayrıca Tekkeköy ilçe sınırları içerisinde Kaymakamlık Hizmet Binası konut + ticaret, trafo ve park alanlarının yeniden düzenlenmesi teklifi muhalefet tarafından kabul görmedi.
Trafo - 13.09.2020
Son dakika haber | Trafoda çıkan yangını itfaiye ekipleri söndürdü
Son dakika haberlerine göre Mardin'in Kızıltepe ilçesinde trafoda çıkan yangın, olay yerine sevk edilen itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü.
Trafo - 11.09.2020
Akçakoca'da trafo yangını; patlama anları kamerada
DÜZCE'nin Akçakoca ilçesinde, balıkçı barınağı mevkisinde trafoda yangın çıktı.
Trafo - 08.09.2020
Van OSB Başkanı Aslan basın mensuplarıyla bir araya geldi
Sanayicilerden alınan elektrik dağıtım bedelini kaldırdıklarını, OSB ile VASKİ arasında su protokolü imzaladıklarını anlatan Aslan, sözlerini şöyle tamamladı: "Van Büyükşehir Belediyesi ve DAKA ortaklığı ile asfaltlama çalışması yapılmıştır. Van OSB Mesleki ve Teknik Koleji'nin inşa ve açılışı gerçekleştirilmiştir. TR1TR4 trafo hücreleri komple değiştirilmek suretiyle yenilenmiştir.
Trafo - 05.09.2020
Bartın'da bir trafoda çıkan yangın söndürüldü
Bartın'da bir trafoda çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
Trafo - 02.09.2020
Posbıyık yapılacak çalışmalarla ilgili bilgilendirdi
Posbıyık konuşmasında şu ifadelere de yer verdi: "Çalışmalarımız devam ediyor. ERDEMİR ile görüşmelerimizde devam ediyor. Büyük yatırımlar yapmak için onlarla yapacağımız anlaşmaların neticesini bekliyoruz. Kendi imkanlarımızla 15 bin ton asfalt dökeceğiz. Ören gibi işlek alanlarda 70 bin metrekare serpme asfalt dökmeye başlıyoruz. Halk Kafe bitmek üzere, enfes bir yer yapıyoruz. Amacımız diğer kafelere artık değişim yapıp, modernleşmelerine örnek olmak. AKM'yi büyük bir oranda iyi noktaya getirdik. AKM'de sadece tadilat değil aynı zamanda yeni salonlar ortaya çıkacak. Bunun yanında restoran çalışmamız var. Ona çalışıyoruz. Projesi belli, ihale aşamasına geldi. Ereğli'de çok büyük sıkıntılar var. Maalesef inşaat ruhsatlarında büyük hatalar yapılmış. Müfettiş geldiğinde bütün bunların hepsini teftiş etmiş. Biz hiçbir işlem yapamıyoruz. Bu sakat işleri düzeltmek için elimizden geleni yapacağız. Kuvay-i Milliye için heykel yaptırıyoruz. Ereğli için büyük önemi var. Turizmi geliştirmeye çalışıyoruz. Kültür merkezi yapıldığında roma havası yaşayacak. Sera, Ata tohumu çalışmalarımız devam ediyor. Büyük bir sera yapılmaya çalışılıyor. Çiçeklerimizin büyük çoğunu Ereğli Belediyesi üretiyor. Dere yataklarının yan duvarlarını güçlendiriyoruz. Dere yataklarının hem duvarlarını sağlamlaştırıyoruz hem de enerji hatlarını yerin altına alıyoruz. Ereğli'nin hakları korunmuyor. Ben asfalt dökebilmek için gayret ediyorum. Bilançosu en düzgün olan Belediye benim. Enerji üreteceğiz. Bu yaklaşık 400- 450 bin lira civarında falan tutuyor. Ereğli Belediyesi olarak sokak aydınlatmalarına yaklaşık 800 milyar aylık ödeme yapıyorum. Yani bu parklarda yanan enerjiyi devlet değil, belediye veriyor. Sütlüce merkezinde 220 dönümlük bir yer bulduk. Taşlı ve tarıma elverişli değil. Bu yeri talep ettik, yanında trafo da var.
Trafo - 02.09.2020
Kaş Belediye Başkanı Ulutaş: "Kaş pandemiye rağmen gelişme kaydetti"
Gömbe Mahallesi 1/1000 ölçekli ilave-revizyon imar planı askı itirazları ile ilgili imar komisyonu raporu görüşülerek, oybirliğiyle kabul edildi. Kaş Balıkçı Barınağı 1/1000 ölçekli uygulama imar planıyla ilgili hazırlanan imar komisyonu raporu görüşülerek, oybirliğiyle kabul edildi. Kaş Merkez ve Çerçiler Mevkii Revizyon İmar Planı ile Kaş Koruma Amaçlı İmar Planında Trafo Alanlarına ilişkin imar planı değişikliği ile ilgili hazırlanan imar komisyonu raporu görüşülerek, oybirliğiyle kabul edildi.
Trafo - 26.08.2020
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, Dereli ve Kozan'daki çalışmalara ilişkin bilgi verdi...
Ekiplerin yoğun şekilde arızalara müdahale ettiğinin altını çizen Dönmez, şu değerlendirmede bulundu: "An itibariyle baktığımızda yaklaşık 1472 tane abonemizin elektriği kesik. Onlardan 419 tanesi, içinde Dereli merkezde. Dereli merkezin şu an itibariyle yüzde 80'i elektrik kullanır vaziyette. Burada da temizlik çalışmaları, moloz, hafriyat ve bazı binaların yıkım işleri var, onlar da tamamlanır tamamlanmaz Dereli merkezde geçici olarak elektriği tüm binalarımıza sağlamış olacağız. Dereli merkeze bağlı Akkaya köyümüzde ekiplerimiz çalışmalarını yürütüyor çünkü direklerimiz tamamen kopmuş, trafolarımız su altında kalmıştı.
Trafo - 26.08.2020
AFAD Giresun'a 9 milyon lira acil yardım ödeneği gönderdi
Kayıplara ulaşılması için AFAD ekiplerinin yanı sıra Jandarma, Sahil Güvenlik ve STK ekipleri de önemli çaba gösteriyor. Jandarma, çalışmalara JÖH, JÖAH, JAK, JİKU, UGT, SAT timi gibi birliklerinden toplam 675 kişi, 1 helikopter ve 2 kadavra köpeği ile katılıyor. Sahil Güvenlik Komutanlığı ise 2 gemi ve 2 dalış timinden toplam 35 personelle çalışmalara katkı sağlıyor. Şiddetli yağışlar sonrası 70 köy ve 8 mahallede elektrik kesildi. Ekiplerin çalışmaları sonucu köylerin 65'ine ve 8 mahalleye elektrik verilmeye başlandı, kalan 5 köy için çalışmalar sürüyor. Dereli ilçe merkezinin bir bölümüne elektrik verildi. Trafo gücünün sınırlı olduğu konusunda vatandaşlar bilgilendirildi.
Trafo - 25.08.2020
Dereli'de 5 katlı öğretmenevi iş makineleriyle yıkıldı
Olay anından itibaren devletin gerek bakanlar gerekse diğer kamu kurum kuruluşlarıyla birlikte olay yerine intikal ettiğini anımsatan Dönmez, şunları ifade etti: "Başta arama kurtarma faaliyetleri olmak üzere yerinde fiilen bu işleri yürüttük. Elektrik sorunu evet yaşandı, olay anı itibarıyla 19 bin 700 abonenin elektriği kesilmişti. Bunların bir kısmı direklerin yıkılmasından, trafo merkezlerinin kaybolmasından, altyapı tesislerinin, dağıtım merkezlerinin suyla ve molozla dolmasından kaynaklanmıştı.
Trafo - 23.08.2020
Son dakika haber... Elazığ'da trafoda meydana gelen patlamada 1 kişi yaralandı
Gelen son dakika haberlerine göre Elazığ'da elektrik trafosunda meydana gelen patlama sonucu bir kişi hafif yaralandı.
Trafo - 23.08.2020
Küçük Çamlıca TV Radyo Kulesi için geri sayım sürüyor
Kulenin mekanik sistemlerinin montajının ve devreye alınma işlemlerinin, pano ve trafoların montajlarının, saha içi yol imalatlarının, yapısal peyzaj imalatlarının ve amfitiyatro imalatlarının da tamamlandığını vurgulayan Bakan Karaismailoğlu, Küçük Çamlıca TV Radyo Kulesi'nin İstanbul'da görüntü kirliliği oluşturan anten ve kulelerin tek bir noktada toplanarak çevreye yararlı olması amacıyla da yapıldığını bildirdi.
Trafo - 22.08.2020
Son dakika gündem: Elazığ'da trafo merkezinde patlama meydana geldi
Son dakika haberine göre Elazığ'da trafo merkezinde patlama meydana geldiELAZIĞ İcadiye Mahallesi Harput Caddesi'nde otobüs durağı yakınında bulunan trafo merkezinde patlama meydana geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Trafo Haberleri | Trafo Haber - Haberler - Sayfa 7 - Trafo haberleri, son dakika trafo haber ve gelişmeleri burada. Kahta'da yapılmak istenen güneş santraline kapasite engeli.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 03:09:33. #1.16#
title