Trafo Haberleri

Trafo haber, Trafo son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Trafo - 09.10.2020
Hatay'da çıkan orman yangını 3 ilçeye yayıldı
"Yangın trafo patlaması sonucu çıktı" Hatay Valiliğinden yapılan açıklamada, yangının saat 10.
Trafo - 09.10.2020
Son dakika haberi! Hatay'da çıkan orman yangını 3 ilçeye yayıldı
"Yangın trafo patlaması sonucu çıktı" Hatay Valiliğinden yapılan açıklamada, yangının saat 10.
Trafo - 09.10.2020
Hatay'da çıkan orman yangını 3 ilçeye yayıldı
"Yangın trafo patlaması sonucu çıktı" Hatay Valiliğinden yapılan açıklamada, yangının saat 10.
Trafo - 09.10.2020
Son dakika haberleri! Hatay'da çıkan orman yangınına müdahale ediliyor
Belen ilçesi Sarımazı Mahallesi'ndeki ormanlık alanda dumanların yükseldiğini gören vatandaşlar durumu yetkililere bildirdi. İhbar üzerine Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü ekiplerince bölgeye helikopter, arazöz, su tankı ve dozer yönlendirildi. Bazı yerleşim yerleri emniyet güçleri tarafından tedbir amaçlı tahliye edildi. Bir bina ile önünde duran araçlar yangın nedeniyle zarar gördü. Alevler, İskenderun ilçesindeki Şekere ve İsmet İnönü mahalleleri ile bir antrepo sahasına sıçradı. Yangın nedeniyle Belen-İskenderun kara yolu da trafiğe kapatıldı. "Yangın trafo patlaması sonucu çıktı" Hatay Valiliğinden yapılan açıklamada, yangının saat 10.
Trafo - 05.10.2020
Enerji alanında düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM'de (3)
Düzenlemeyle, elektrik dağıtım şirketlerinin faaliyetlerinin denetlenmesi, incelenmesi ve kontrolü için görevlendirilen personel ile elektrik üretim tesislerinde kullanılan yerli aksamın imalat ve tesis denetimi ile görevlendirilenler de dahil olmak üzere, elektrik üretim tesislerine ilişkin denetim faaliyetleri ile denetim faaliyetleri ve elektrik üretim tesislerinin kabul işlemleri için görevlendirilen Bakanlık personeli, ayrıca elektrik enerjisinin sürekli ve kaliteli iletilmesinden sorumlu olan TEİAŞ Genel Müdürlüğünün ülke geneline yaygın iletim hatları ile trafo merkezlerinin denetimi, tesisi, bakımı veya kontrolü hizmetleri için görevlendirilen personeline, madencilik faaliyetlerinin incelenmesi ve denetlenmesi için görevlendirilen personele uygulanan harcıraha ilişkin hükümlerin uygulanması öngörülüyor.
Trafo - 26.09.2020
BEYLİKDÜZÜ'NDE AVM'DE YANGIN PANİĞİ
Ersan SAN / BEYLİKDÜZÜ'nde alışveriş merkezinde trafoda yangın çıktı.
Trafo - 24.09.2020
Son dakika haber! Enerjide acele kamulaştırma kararları
Buna göre, Türkiye Elektrik İletim AŞ (TEİAŞ) Genel Müdürlüğüne ait "150 kV Gördes Trafo Merkezi Projesi" sahasına isabet eden taşınmazlar TEİAŞ tarafından acele kamulaştırılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Trafo Haberleri | Trafo Haber - Haberler - Sayfa 6 - Trafo haberleri, son dakika trafo haber ve gelişmeleri burada. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 9 ilde bazı taşınmazlar acele kamulaştırılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.3.2021 07:18:13. #1.16#
title