Trafo Haberleri

Trafo haber, Trafo son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Trafo - 19.12.2020
'Rejimin, Allouk Su Tesisi'ndeki suyun bilerek kesildiği iddiaları gerçeği yansıtmıyor'
Suriye Dışişleri Bakanlığı'nın ise buna rağmen, Birleşmiş Milletler (BM) ve BM Güvenlik Konseyi'ne mektup göndererek, "BM Güvenlik Konseyi'nden derhal konuya müdahale etmesini ve Türkiye'yi Allouk Su Tesisini yeniden açmaya zorlamasını" talep ettiğini belirten kaynaklar, Suriye İnsan Hakları Gözlemevi (SOHR) yetkililerinin, Suriye rejimine ait bölgeden Barış Pınarı bölgesine gelen enerji nakil hattını onaracağını söyleyen Rusya'nın da herhangi bir çalışma yapmadığına yönelik ifadelerini hatırlattı. Barış Pınarı bölgesinden sorumlu Türk yetkililer ise elektrik ve buna bağlı su probleminin çözümü için BM kontrolünde oluşturulacak bir heyetle Tişrin Barajı, Derbesiye Trafo Merkezi ve Allouk Su Tesisinin denetlenmesine her zaman hazır olduklarını vurguladı.
Trafo - 15.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 16
Mahalleliyi tedirgin eden trafolar başka yere taşınacakGAZİANTEP'te 20 bin nüfuslu Merveşehir Mahallesi'ndeki binalar ile camiinin altında bulunan elektrik trafoları korkuya neden oluyor.
Trafo - 13.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 23
Olay, akşam saatlerinde merkez Yıldırım ilçesine bağlı Ulus Mahallesi'nde meydana geldi. Mahalle içerisindeki elektrik trafosunda kalabalık grubu gören mahalleli, durumu polis ekiplerine bildirdi.
Trafo - 10.12.2020
Enerjide acele kamulaştırma kararları
Buna göre, Çankırı'da tesis edilecek "SülüklüKÖK-Sungurlu KÖK-Kızılırmak DM Enerji Nakil Hattı"nın yapımı amacıyla söz konusu güzergahlara isabet eden taşınmazlarda pilon, trafo binası ve dağıtım merkezi yerleri mülkiyet şeklinde, hat emniyet sahaları ise irtifak hakkı kurulmak suretiyle Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ (TEDAŞ) Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırılacak.
Trafo - 06.12.2020
Mardin'de çiftçinin kaçak elektrik kullanımı pes dedirtti
MARSU, enerji hatlarındaki kaçak kullanımı tespit etmek amacıyla çalışma başlattı. Çalışmalar neticesinde Artuklu ilçesi Çukuryurt Mahallesinde ikamet eden F.B.'nin sondaj kuyusunun trafosundan izinsiz olarak elektrik kullandığını tespit etti.
Trafo - 04.12.2020
MARSU'ya ait elektriği kaçak kullanan kişi tespit edildi
MARSU, enerji hatlarındaki kaçak kullanımı tespit etmek amacıyla çalışma başlattı. Çalışmalar neticesinde Artuklu ilçesi Çukuryurt Mahallesinde ikamet eden F.B'nin sondaj kuyusunun trafosundan izinsiz olarak elektrik kullandığını tespit etti.
Trafo - 04.12.2020
Gölpazarı Belediyesi olağan meclis toplantısı yapıldı
Alınan karaların ilçeye hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Suer, şöyle konuştu: "Gündemimizde 6 madde vardı, bunlar, trafo merkezlerinin imar planına işlenmesi ile ilgili raporunun görüşülmesi, ücret tarifelerinin güncellenmesi, belirlenen bir alana kamu yararı kararı alınması için Çevre ve Şehircilik Bakanlığına başvuruda bulunulması, ticari taksi durakları yönetmeliğinde günün şartlarına göre bazı maddelerinde güncelleme yapılması, ticari taksicilik yapanlara tahditli plaka verilmesi, tam zamanlı inşaat mühendisi çalıştırılması ve ücretinin belirlenmesi oy birliği ile kabul edildi.
Trafo - 04.12.2020
Enerjide acele kamulaştırma kararları
Buna göre, Gaziantep'te tesis edilecek "9G6022 Antep Yolu-Sayburun Enerji Nakil Hattı"nın yapımı amacıyla söz konusu güzergahlara isabet eden taşınmazlarda pilon, trafo binası ve dağıtım merkezi yerleri mülkiyet şeklinde, hat emniyet sahaları ise irtifak hakkı kurulmak suretiyle Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ (TEDAŞ) Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırılacak.
Trafo - 02.12.2020
TBMM KİT Komisyonu
Afşin Elbistan Kömür Santrali'nde yardımcı yakıt olarak fuel-oilin doğal gaza dönüşmesinin önemli olduğunu vurgulayan Güllüoğlu, "Biz geçtiğimiz ay Afşin Elbistan Kömür Santrali'ndeki bir üniteyi komple doğal gazda devreye aldık. 2021 yılının ilk çeyreğinde de geri kalanını tamamlayacağımızı düşünüyoruz. Bunun dışında yüksek gerilim ölçü trafo imalatı yapıyoruz, şu ana kadar 2 binden fazla imalat yapıp Türkiye Elektrik İletim AŞ'ye teslim ettik.
Trafo - 02.12.2020
Enerjide acele kamulaştırma kararları
Bu kapsamda Manisa'daki Tırazlar Kök Çanakçı Kök Enerji Nakil Hattı, Paşatımarı-1 ve Paşatımarı-2 Kök Çevre Hatları İrtibatı Enerji Nakil Hatları, Ilgın Kök Çevre Hatları İrtibat Enerji Nakil Hattı ile Zonguldak'taki Karasu Kök-Sabunlar Köyü Branşmanı Enerji Nakil Hattı'nın yapımı amacıyla söz konusu güzergahlara isabet eden taşınmazlarda pilon ve trafo yerlerinin mülkiyet şeklinde, hat emniyet sahalarının ise irtifak hakkı kurulmak suretiyle acele kamulaştırılması kararı alındı.
Trafo - 01.12.2020
AEDAŞ yıl sonuna kadar Burdur'a 30,2 milyon lira yatırım yapacak
Müdürüoğlu, Burdur'da 2020 yatırım programında şebeke yatırımlarına ağırlık verdiklerine dikkati çekerek "Trafo merkezine yeni fider tesisi, enerji nakil hattı, kırsal şebekelerin yenilenmesi ve şehir merkezindeki havai hatların yeraltına alınması gibi çalışmaları önceliklendirdik.
Trafo - 30.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 10
Her birinin içinde tuvalet, duş, mutfak, salon ve yatak odası bulunan konteynerlere, ücretsiz olarak sunulan wi-fi bağlantısının yanı sıra, 3 elektrik trafosu, 24 saat ambulans ve itfaiye hizmeti, aile hekimliği, psikososyal destek ve emniyet güçleri tarafından güvenlik hizmeti sağlanıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Trafo Haberleri | Trafo Haber - Haberler - Sayfa 3 - Trafo haberleri, son dakika trafo haber ve gelişmeleri burada. Hırsızlıkta çığır açtı! Elektrik akımına bağlı trafoyu çalıp hurdacıya sattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 13:18:17. #1.14#
title