Trafik Kazası Kurbanı Hamile Kadın Son Yolculuğuna Uğurlandı

Trafik Kazası Kurbanı Hamile Kadın Son Yolculuğuna Uğurlandı

- Trafik kazası kurbanı hamile kadın son yolculuğuna uğurlandıİZMİR - İzmir'in Çiğli ilçesinde yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden 5 aylık hamile olan Gökçe Çelikkol son yolculuğuna uğurlandı.

- Trafik kazası kurbanı hamile kadın son yolculuğuna uğurlandı

İZMİR - İzmir'in Çiğli ilçesinde yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden 5 aylık hamile olan Gökçe Çelikkol son yolculuğuna uğurlandı.
Dün gece saatlerinde bir aracın Gökçe Çelikkol'un da içinde bulunduğu yolun kenarında duran başka bir otomobile çarpmasının ardından hayatını kaybeden 5 aylık hamile Çelikkol, toprağa verildi. Şemikler Merkez Camii'nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazına talihsiz kadının ailesi, akrabaları ve arkadaşları katıldı. Çelikkol'un arabada bulunan eşi Hakan Çelikkol, tabutun başından bir an olsun ayrılmazken, talihsiz kadının yakınları da büyük bir acı yaşadı. 5 aylık hamile olduğu öğrenilen Çelikkol'un cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından Doğançay Mezarlığı'na defnedildi. Öte yandan kazadan yaralı olarak kurtulan Gökhan Arba, 8 aylık hamile Gamze Arba, Yusuf Özdemir ve Sami Maktan'ın tedavilerine, kaldırıldıkları Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesinde devam ediliyor.