Trabzonspor, Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı

Trabzonspor, Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı. Bordo -Mavililer, Yeni Sezon Hazırlıklarının Başlaması Nedeniyle Düzenlenen Barbekü Partisinin Ardından Yeni Sezonun İlk İdmanını Yaptı.

Trabzonspor, Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı

Trabzonspor, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Bordo-Mavililer, yeni sezon hazırlıklarının başlaması nedeniyle düzenlenen barbekü partisinin ardından yeni sezonun ilk idmanını yaptı.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen partiye, Başkan Sadri Şener ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Trabzon Valisi Nuri Okutan, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Emniyet Müdürü Feridun Boz, Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Nizamettin Algan, eski başkan ve yöneticiler ile teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Bordo-Mavili Kulübün Başkanı Sadri Şener, burada yaptığı konuşmada, görevi devraldıklarında zirveye oynayan bir takım oluşturma sözü verdiklerini hatırlattı.

Şener, "Yaptığımız transferlerle bunda başarılı olduğumuzu sanıyorum. Ligde yarışmacı, Avrupa Kupaları'na katılacak bir takım oluşturduk diye düşünüyorum. Şampiyon olursak da ona da hayır demeyiz." dedi.

Yeni bir sezona yeni bir ufukla çıktıklarını kaydeden Şener, şöyle devam etti: "Uyuyan devi uyandırdık, uyandırmaya çalıştık. Umarım başarılı oluruz. Kombine kart satışları tarihin en yüksek seviyesine geldi. Çoktan bu biletlerin bitmesi gerekirdi."

Yeni yapılanma çerçevesinde bir ara takım oluşturma yoluna da gittiklerini hatırlatan Şener, şöyle devam etti: "Değirmenderespor'u alarak Trabzon Karadenizspor yaptık. Trabzonspor'un bir başka takımı oldu. Bu kulübe de, merkez bina içinde yerini yapıyoruz. Bayrağını da buraya dikiyoruz."

Şener, futbolculara yeni sezonda başarılar dileyerek sözlerini tamamladı.

Yönetimin başarı için üzerine düşeni yaptığını dile getiren futbolcular da, özlenen şampiyonluk için artık sıranın kendilerinde olduğunu, iyi bir hazırlık dömenin ardından lige çok iddialı gireceklerdini ifade etti.

Barbekü partisinin sonunda tüm futbolcular davetlilere tanıtıldı.

-İLK İDMAN-

Barbekü partisinin ardından yeni sezonun ilk çalışması için sahaya çıkan Bordo-Mavililer, Teknik Direktör Ersun Yanal nezaretinden hafif bir idman yaptı.

İdman sahasının etrafından toplanan çok sayıda taraftar, Başkan Sadri Şener, teknik direktör Ersun Yanal ve futbolcularla sevgi gösterilerinde bulundu.

Takımlarını ilk antrenmanda yalnız bırakmayan Bordo-Mavili taraftarlar, 'şampiyon Trabzon' şeklinde tezahüratlarda bulundu.

Çalışmalarını 7 Temmuz Pazartesi gününe kadar kendi tesislerinde sürdürecek olan Bordo-Mavililer, daha sonra Gerede'ye gidecek ve hazırlıklarını 18 Temmuz'a kadar burada yapacak.

Trabzonspor, 27 Temmuz-13 Ağustos tarihleri arasında da Almanya kampını gerçekleştirecek.

Kaynak: CHA