Trabzonspor'un Yeni Sponsoru "Nıke"

Trabzonspor, Yeni Forma Sponsoru Nike ile Resmi Sözleşme İmzaladı.

Trabzonspor'un Yeni Sponsoru

Trabzonspor, yeni forma sponsoru Nike ile resmi sözleşme imzaladı.

Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, 3 artı 2 yıllık imzalanan sözleşme ile Nike'ın kulübün yeni sponsoru olduğu belirtildi. Ünlü spor giyim markası Nike'nin A takım haricinde PAF takımı ve bayan futbol takımının da malzemelerini temin edeceği ifade edildi. Yapılan sözleşme gereğince kulübe ait ürünlere Ts Club mağazaları ve Nike satış mağazalarında ulaşılabileceği gibi, ayrıca sözleşme gereğince tüm lisanslı ürünlerin yurt içi ve yurt dışındaki pazarlama hakları da kulübe ait olacak. Nike firması hazırlayacağı kreasyonla 5 model formayı bordo-mavili kulübün kullanımına verecek.

Açıklamada, söz konusu anlaşma çerçevesinde katkıları nedeniyle Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak ve Nike Türkiye Genel Müdürü Zafer Parlar'a teşekkür edildi.

BORDO-MAVİLİ TARAFTARLARIN KULÜBE DESTEKLERİ SÜRÜYOR Öte yandan Trabzonspor taraftarları, düzenledikleri kampanyalarla kulübe desteklerini sürdürüyor. Bordo-mavili taraftarların sanal ortamdaki en büyük oluşumu olan bordomavi.net (BMN) yaptığı organizasyonla site üyelerini kulübe destek olmaya çağrıyor. Bordomavi.net üyeleri kombine kampanyasına 3'ü VIP, 4'ü kapalı, 61'i maraton, 206'sı da açık tribün olmak üzere 274 kombine kart alarak destek verdi. Ayrıca 658 site üyesi de forma satın alma taahhüdünde bulundu.

(MFS-OK-S)

Kaynak: İHA