Trabzonspor'un Rısp ile Kesin Olarak Anlaşma Sağladığı İddia Edildi

Trabzonspor'un, Gençlerbirliği ile İsveçli Defans Oyuncusu Fredrik Risp'in Transferi Konusunda Kesin Anlaşma Sağladığı İddia Edildi.

Trabzonspor'un Rısp ile Kesin Olarak Anlaşma Sağladığı İddia Edildi

Trabzonspor'un, Gençlerbirliği ile İsveçli defans oyuncusu Fredrik Risp'in transferi konusunda kesin anlaşma sağladığı iddia edildi.

Trabzonspor'un, Gençlerbirliği ile daha önce prensip anlaşmasına vardığı Ayman'ın ardından Kırmızı-siyahlı ekibin İsveçli defans oyuncusu Fredrik Risp için de el sıkıştığı iddia edildi. Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, öncelikli olarak kameralar karşısında basın mensuplarının Ayman'ın transferi ile ilgili sorularını cevaplandırdı. Ayman'ın transferinin kesin olarak bitmediğini ifade eden Hacıosmanoğlu, bu transferin kesin olarak gerçekleşmemesinin ardında bir neden bulunduğunu ve bunu daha sonra kamuoyuna açıklayacaklarını söyledi.

İbrahim Hacıosmanoğlu, ilerleyen dakikalarda basın mensuplarının ısrarlı soruları üzerine Gençlerbirliği'nden bir oyuncu ile daha anlaştıklarını ve Ayman ile bu oyuncuyu birlikte transfer edeceklerini kaydetti. Hacıosmanoğlu, Gençlerbirliği ile bu 2 oyuncunun transferi konusunda paket anlaşma yaptıklarını, ancak kadrolarında bulunan yabancı oyuncu fazlalığı nedeniyle transferi henüz yapamadıklarını belirtti. Hacıosmanoğlu, bu açıklamasıyla yabancı bir oyuncu ile daha anlaştıklarına işaret etmiş oldu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan'ın, uzun süreden beri eski futbolcusu Fredrik Risp'i Bordo-mavili renklere katmak istemesi, anlaşma sağlanan oyuncunun Risp olduğu iddialarına yol açtı.

(EKO-KÇ-SN-SN-S)

Kaynak: İHA