Trabzonspor'un Antalya Kampı Devam Ediyor

Trabzonspor'un Antalya Kampı Devam Ediyor

Trabzonspor, Antalya'daki İkinci Yarı Hazırlıklarını Günde Çift İdmanla Sürdürüyor.

Trabzonspor'un Antalya Kampı Devam Ediyor

Trabzonspor, Antalya'daki ikinci yarı hazırlıklarını günde çift idmanla sürdürüyor.

Belek'te kaldıkları otelin sahasında bu akşamki antrenmana düz koşu ile başlayan Trabzonsporlu oyuncular, daha sonra kültür fizik hareketleri yaptı.

Yaklaşık 1 saat süren çalışmanın ardından Teknik Direktör Ziya Doğan, gazetecilerin sorularını yanıtlamayarak, sahadan ayrıldı.

Öte yandan Trabzonspor Profesyonel İşler Şube Müdürü Caner Çuvalcıoğlu, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gloria Golf Resort'ta başladıkları kamp çalışmalarına, yarından itibaren Adora Golf Resort'ta devam edeceklerini belirten Çuvalcıoğlu, antrenman saatlerinin düzenli hale gelmesi amacıyla otel değişikliğine gittiklerini kaydetti.

Gazetecilerin Musampa ve Polonyalı Szymkowiak ile ilgili sorularını da yanıtlayan Çuvalcıoğlu, şunları kaydetti:

''Musampa tatil için ülkesine gitmişti. Bir süre kendisine ulaşamadık. Telefonları kapalıydı. Yakınlarına ulaşabildik. Musampa'nın yarın kampa katılmasını bekliyoruz. Szymkowiak ile ilgili olarak da yönetimimiz konuyu değerlendiriyor. Bu futbolcu için de gerekli girişimler yapılacak.''

Brezilyalı oyuncuları Fabiano Eller'in yönetim tarafından Türkiye'ye davet edildiğini de kaydeden Çuvalcıoğlu, ''Biz kendisini 1 Ocak'ta davet etmiştik ancak o kulübü arayarak 5 Ocak'ta gelebileceğini söyledi. Gelince yönetimle konuşacak, eğer anlaşma sağlanırsa kampa katılacak'' diye konuştu.