Haberler » Spor » Trabzonspor Taraftar Ödülleri Sahiplerini Buldu - Spor

Trabzonspor Taraftar Ödülleri Sahiplerini Buldu

Trabzonsporlular Birliği" Tarafından Üçüncüsü Verilen, "Bordomavi.net Taraftar Ödülleri" Sahiplerini Buldu.

Trabzonspor Taraftar Ödülleri Sahiplerini Buldu

Trabzonspor taraftarlarınca kurulan "bordomavi.net (BMN) - Trabzonsporlular Birliği" tarafından üçüncüsü verilen, "bordomavi.net Taraftar Ödülleri" sahiplerini buldu.


Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi'nde düzenlenen ödül töreninde, bordomavi.net internet sitesinde yapılan anketle 2008-2009 sezonunun en iyileri seçilen sporcu, gazeteci ve spor adamlarına ödülleri verildi.


38 bin 642 taraftarın oyu ile yapılan seçimlere göre, Alanzinho'nun geçtiğimiz sezon ligin 31. haftasında Kocaelispor maçındaki golü ile yılın en güzel golü, Egemen Korkmaz yılın yerli futbolcusu, Alanzinho yılın yabancı futbolcu, Göksu Alhas yılın PAF futbolcusu, Trabzonspor PAF Takımı Teknik Sorumlusu Ahmet Özen yılın spor adamı, bordo-mavili takımın basketçilerinden Michael Anthony Scott yılın basketbolcu, Tuğba Muhcu yılın sporcusu, Serhat Demirtaş ulusal bazda yılın Trabzonspor yazarı, Adnan Sungur yerel basında yılın Trabzonspor yazarı, Rıdvan Dilmen yılın spor yazarı, TRT Stadyum ise yılın spor programı seçildi.


Törende ayrıca BMN özel ödüllerini alan isimler ise şunlardan oluştu; Rıfat Dedeoğlu özel ödülü Nizamettin Algan, Cemil Usta özel ödülü İsmail Gökçek, Mehmet Tan özel ödülü Ergun Ata, Orhan Kaynar özel ödülü Aytekin Akay, BMN özel ödülü Selçuk Aydın ve Halil Yazıcıoğlu, şampiyonluk özel ödülü Trabzonspor Bayan Futbol Takımı.


Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, bordo-mavili futbolcular, mülki amirler ve çok sayıda davetlinin katıldığı törende, taraftar oyları ile kürsüye çıkanlara ödülleri verildi. Bordo-mavili futbolcular Alanzinho ve Egemen Korkmaz yurt dışında oldukları için törene katılamadı. Onlar adına ödüllerini ise takım arkadaşları Tolga Seyhan, Barış Memiş ve Göksu Alhas aldı.


(CİHAN)

Kaynak: CHA

Manşet

Haberler