Trabzonspor, Sivasspor Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor

Turkcell Süper Lig'in İlk Haftasında Kendi Saha ve Seyircisi Önünde Sivasspor ile Karşılaşacak Olan Trabzonspor, Bu Maçın Hazırlıklarını Bugün Yaptığı Tek Çalışma ile Sürdürürken, Ceyhun, Mustafa Keçeli ile Girdiği İkili Mücadelede Sakatlanarak Çalışmayı Yarıda Bıraktı.

Trabzonspor, Sivasspor Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor

Turkcell Süper Lig'in ilk haftasında kendi saha ve seyircisi önünde Sivasspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor, bu maçın hazırlıklarını bugün yaptığı tek çalışma ile sürdürürken, Ceyhun, Mustafa Keçeli ile girdiği ikili mücadelede sakatlanarak çalışmayı yarıda bıraktı.

Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde yapılan çalışmaya Musa, Risp ve Ersen Martin katılmadı. Oyuncularına düz koşunun ardından yarı sahada taktiğe dayalı çift kale maç yaptıran Doğan, isteklerini yerine getiremeyen oyuncularına uyarılarda bulundu. Yarı sahada yapılan çift kale maç sırasında Mustafa Keçeli ile girdiği ikili mücadele sonrasında sakatlanan Ceyhun Eriş, çalışmayı yarıda bıraktı. Bu oyuncunun durumunun yarın yapılacak olan kontrollerden sonra belli olacağı

belirtildi.

Öte yandan idman izlemeye gelen bir grup taraftar ise Sivasspor maçı öncesi takıma moral vererek, futbolculara baklava ikram ettiler.

(GÖK-MFS-MFS-S)