Trabzonspor, Musampa İle Anlaşma Sağlayamadı

Trabzonspor'un Atletico Madrid Takımından Transfer Etmek İstediği Ve Bu Sabah Trabzon'a Getirdiği Kongo Asıllı Hollandalı Futbolcu Kiki Musampa İle Bugün Öğleden Sonra Yapılan Görüşmülelerde Anlaşma Sağlanamadı.mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne İki Menajeri İle Birlikte Saat 15.30 Sularında Gelen Mu...

Trabzonspor, Musampa İle Anlaşma Sağlayamadı

Trabzonspor`un Atletico Madrid takımından transfer etmek istediği ve bu sabah Trabzon`a getirdiği Kongo asıllı Hollandalı futbolcu Kiki Musampa ile bugün öğleden sonra yapılan görüşmülelerde anlaşma sağlanamadı.
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri`ne iki menajeri ile birlikte saat 15.30 sularında gelen Musampa, Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ile transfer görüşmesine başladı. Saat 19.00 sıralarında önce Musampa ve menajerleri hiçbir açıklama yapmadan tesislerden ayrılarak, konakladıkları Zorlu Grand Otel`e geldiler. Musampa`dan 10 dakika sonra da Asbaşkan Haşim Sayitoğlu yine hiçbir açıklama yapmadan tesislerden ayrıldı. Sayitoğlu ve Musampa`nın menajerleri arasında peşinat konusunda anlaşmazlık çıktığı, menajerlerin, 3 yıllık anlaşmanın ilk yılının ücretini peşin olarak istemeleri nedeniyle görüşmelerin tıkandığı ifade edildi.
Sayitoğlu`nun kararlı tutumundan dolayı, Musampa`nın, menajerlerine, ¨Anlaşma olmuyorsa, bu gece geri dönelim¨ ifadesini kullandığı, menajerlerin ise Hollandalı futbolculyu Trabzon`da kalması konusunda zorlukla ikna ettiği ifade edildi.
Musampa ile görüşmelerin yarın öğleden sonra devam edeceği vurgulandı.

(Haber-Kamera:Ömür AVCI)