Trabzonspor-gaziantepspor Maçından Notlar

Trabzonspor, Gaziantepspor Karşısında İlk Golünü 17. Saniyede Kaleci Ömer'in Hatasında Umut Bulut'un Ayağından Buldu.

Trabzonspor-gaziantepspor Maçından Notlar

Trabzonspor, Gaziantepspor karşısında ilk golünü 17. saniyede kaleci Ömer'in hatasında Umut Bulut'un ayağından buldu.

Maç öncesi geçtiğimiz Cuma günü Fransa'nın başkenti Paris'te 2006 Dünya Fair Play Baron Coubertin Büyük Ödülü'nü alan Trabzonlu genç atlet Hilal Çoşkuner'e Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay bir plaket verdi. Karşılaşmayı 15-16 Aralık tarihinde yapılacak olan Olağan Genel Kurul'da aday olmayacağını açıklayan Kulüp Başkanı Nuri Albayrak, Güney Kore'nin Seul takımını çalıştıran Trabzonspor eski teknik direktörlerinden Şenol Güneş ile başkan adayları Hacı Yıldız ve İbrahim Hacıosmanoğlu da izledi.

Bordo Mavili taraftarlar açtıkları pankartlarla uzun bir süredir Hüseyin Avni Aker Stadı'nda maç izlemeyen Kulüp Başkanı Nuri Albayrak'ın tekrar başkanlığa aday olmasını istediler. "Ankara merkezli yönetim istemiyoruz", "Albayrak bizi ortakların eline bırakma", "Albayrak oyunlara teslim olma", "Oyunlar aynı, oyuncular aynı" pankartları açan taraftarlar Albayrak'ın yeniden başkanlığa aday olmasını istediler.

Öte yandan, maç öncesi okunan İstiklal Marşı'nın ardından basın mensupları basın tribününü 5 dakika boş bırakarak "Yıpranma hakkımız gaspedilemez' pankartı açtılar.

(BK-ÖS-İY-OK-S)