Trabzonspor, Ersun Yanal ile Yola Devam Edecek

Trabzonspor, Ersun Yanal ile Yola Devam Edecek

Trabzonspor Yönetim Kurulu, Gelecek Sezon da Bordo -Mavili Takımın Başında Teknik Direktör Ersun Yanal'ın Görev Yapacağını Bildirdi.

Trabzonspor, Ersun Yanal ile Yola Devam Edecek

Trabzonspor Yönetim Kurulu, gelecek sezon da bordo-mavili takımın başında teknik direktör Ersun Yanal'ın görev yapacağını bildirdi.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, bazı medya organlarında Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'un gelecek sezon Trabzonspor'u çalıştıracağı yönünde haberler yer aldığı ve bunun büyük bir şaşkınlıkla takip edildiği belirtildi.

Bülent Uygun'un bu sezon Sivasspor'da sergilediği performansla önemli bir başarıya imza attığı ve taraflı, tarafsız herkesin övgüsünü kazandığı kaydedilen açıklamada, ''Ancak defalarca söylediğimiz gibi, takımımız gelecek sezon da teknik direktör Ersun Yanal ile yoluna devam edecektir. Bu anlamda kendisiyle geleceğin planlaması yapılmakta ve transfer faaliyetleri tüm hızıyla sürdürülmektedir. Bunların dışında medyada yer alan haberlerin hiçbirinin gerçekle ilgisi yoktur'' denildi.

Gelecek sezona yönelik transfer çalışmaları kapsamında bir çok oyuncuyla temasa geçildiği belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Elde edilen sonuçlara göre takımımıza önemli sayıda katılımın olacağı ortadadır. Bu katılımın ve profesyonel yaşamın doğal sonucu olarak, elbette bazı oyuncularımızla da yollarımız ayrılacaktır. Ancak, bu konudaki kesin karar Fenerbahçe maçı sonrasında yine teknik direktörümüz Ersun Yanal'ın vereceği rapor doğrultusunda yönetim kurulumuzun değerlendirmesi sonucu olacaktır. Şu an itibariyle hiçbir oyuncumuza, hiçbir yöntemle, ayrılacakları konusunda herhangi bir tebligat yapılmamıştır.''