Trabzonspor'da Yeni Menajer Perekli

Trabzonspor'da Yeni Menajer Perekli

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu, Kulüpte Profesyonel Futbol Şubesi Menajerliği Görevine, Necmi Perekli'nin Getirilmesini Kararlaştırdı.

Trabzonspor'da Yeni Menajer Perekli

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu, kulüpte profesyonel futbol şubesi menajerliği görevine, Necmi Perekli'nin getirilmesini kararlaştırdı.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinde kulübün basın sözcüsü Zeyyat Kafkas tarafından yapılan açıklamada, kulüpte daha önce de görev alan Necmi Perekli'nin, bundan böyle profesyonel futbol şubesinin menajeri olarak çalışacağını bildirdi.

Kafkas, ''Yönetim kurulumuz, pazartesi akşamı yaptığı toplantıda, futbol şubemizin yeniden yapılandırılması konusunda görüş birliğine varmıştı. Bu doğrultuda yapılan temaslar sonucunda kulübümüzde futbol oynamış, gol krallığına ulaşmış ve geçmişte de menajer olarak görev yapmış olan Necmi Perekli üzerinde görüş birliğine varılarak kendisi bu göreve getirilmiştir'' diye konuştu.

Kafkas, ligin ikinci yarısında yönetim, teknik heyet, futbolcu ve taraftar bütünlüğünün sağlanmasıyla takımın yükselişe geçeceğine olan inançlarının tam olduğunu da sözlerine ekledi.