Trabzonspor'da Fatih Tekke İki Gün Yok

Münih - (dha) Yeni Sezon Hazırlıklarını Almanya'nın Münih Kenti Yakınlarındaki Oberstaufen Kasabasında Sürdüren Trabzonspor'un Akşam Antrenmanında Fatih Tekke Sakatlandı. Teknik Direktör Lazaroni Yönetiminde Yapılan Antrenmanda Sağ Arka Uyluk Adelesinden Sakatlanan Fatih Tekke Antrenmanı Yarıda B...

Trabzonspor'da Fatih Tekke İki Gün Yok


MÜNİH - (DHA) Yeni sezon hazırlıklarını Almanya`nın Münih kenti yakınlarındaki Oberstaufen kasabasında sürdüren Trabzonspor`un akşam antrenmanında Fatih Tekke sakatlandı.
Teknik Direktör Lazaroni yönetiminde yapılan antrenmanda sağ arka uyluk adelesinden sakatlanan Fatih Tekke antrenmanı yarıda bıraktı. Sahada buz tedavisi uygulanan golcü futbolcunun tedavisine daha sonra otelde devam edildi. Kaptan Fatih`in sakatlığı nedeniyle iki gün takımla birlikte antrenmanlara katılamayacağı bildirildi.
Bu arada Fatih Tekke`nin belindeki rahatsızlığı nedeniyle takım arkadaşı Feridun Sungur ile birlikte Münih`teki Alfa kliniğine giderek MR çektirecek.
Top çalışmasıyla başlayan ve yarı sahada çift kale maçla sona eren atrenmanda hafif sakatlık bulunan Ferhat takımdan ayrı düz koşu yaparken, Kasığında çekme bulunan Gökdeniz ise antrenmanı yarıda bıraktı. Yıldız oyuncunun durumunun iyi olduğu ve yarın yapılacak çalışmalarda takımdaki yerini alabileceği öğrenildi.
Çalışma sırasında hafif sakatlık geçiren Gineli futbolcu Yattara ve Celaleaddin ise tedavilerin ardından antrenmana devam etti.
Karadeniz ekibi hazırlıklarını yarın çift antrenmanla sürdürecek.

(Haber: ÖMÜR AVCI)

Kaynak: DHA