Trabzonspor Camiası Bayramlaşmada Buluştu

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, Bordo - Mavili Camianın Her Zaman Birlik İçinde Olduğunu İfade Ederek, "Kesinlikle Bölünmedik" Dedi.

Trabzonspor Camiası Bayramlaşmada Buluştu

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, bordo - mavili camianın her zaman birlik içinde olduğunu ifade ederek, "Kesinlikle bölünmedik" dedi.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen bayramlaşma törenine Başkan nuri Albayrak ve yönetim kurulu üyeleri tam kadro katıldı. Kamp çalışmalarının ikinci etabı için bu akşam Antalya'da toplanacak olan futbolcular ve teknik heyet katılmazken, eski başkanlardan Özkan Sümer ve Salih Erdem de törende hazır bulundu. Ayrıca TFF Yönetim kurulu Üyesi İbrahim Usta da Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne gelerek bordo - mavili camiayla başramlaştı.

İLK HEDEF KUPA MAÇI

Nuri Albayrak, şu anda eksikleri giderdiklerini vurgulayarak, "2007 yılının kazasız belasız başarılarla dolu geçmesini diliyorum. Tüm halkımızın Kurban Bayramı'nı kutluyorum. Takımımız şu anda kampta. Eksiklerimizi gideriyoruz. İkinci yarı daha çok koşan, daha çok çalışan, başarılı bir Trabzonspor izlettirmek istiyoruz. İlk olarak kupa maçına çıkacağız. Bu maçtan başarıyla ayrılıp tur atlamak istiyoruz. Tüm camia olarak azimle mücadele edeceğiz. Trabzonspor her zaman birlik içindedir. Sağda solda bazı sesler çıkıyor. Bunlar önemli değil. Biz olumlu eleştirileri alıyoruz. Kesinlikle bölünmedik. Bize karşı gösterilen ilgiden memnunuz. Trabzonspor olarak herkesi kucaklıyoruz. Transfer sezonu başladı. Szymek'le ilgili, avukatı kanalıyla bir yazı geldi. Onunla ilgili şu anda bayram nedeniyle bir gelişme yok. Bayramdan sonra hafta içinde netleşecek" dedi.

Ziya Doğan' ın raporu doğrultusunda tranfser çalışmalarını sürdürdüklerin ifade eden Albayrak, "Ancak devre arasında transfer yapmak zor. Çünkü kimse elindeki iyi malzemeyi vermek istemiyor. Biz şu anda transferi daha çok takasla yapmayı düşünüyoruz" dedi.

BİZE YAKIŞANI YAPIYORUZ

Kulüpler Birliği'ndeki son tartışmaları da değerlendiren Nuri Albayrak, "Şu ana kadar Trabzonspor'a yakışanı yaptık. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Kulüpler Birliği toplantısından çıkan sonuçlar nihai değil. Sürekli değişkenlik sergiliyor. Zaten toplamda da seçime gitmek için oy sayısı yeterli değil. Biz Trabzonspor olarak 17 kulüp yöneticisi ile de sürekli görüşmeler yapıyor ve fikir alışverişinde bulunuyoruz. Aynı şekilde Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy ile de görüşüyoruz. Bundan sonra da Trabzonspor'a yakışanı yapacağız" dedi.

Bayramlaşmaya katılan TFF Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Usta da, "Trabzonspor seçimden bugüne kadar bize her zemen destek verdi. Kendilerine teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

TRABZON TAŞINIYOR

24 Aralık' ta Antalya' da kampa başlayan ve 3 günlük bayram ve yılbaşı izni bugün biten Trabzonspor, yarın kamp yerini değiştirecek. Kampın ilk bölümünün yapıldığı Gloria Golf Otel' in antrenman sahalarını beğenmeyen ve sakatlığa neden olabileceği için çalışmalarını başka sahada sürdürmek isteyen Teknik Direktör Ziya Doğan'ın isteği üzerine, bordo - mavililer yarın Adora Golf Otel' e geçecek ve 13 Ocak'a kadar çalışmalarını burada sürdürecek.

GÖRÜNTÜ DCKÜMÜ

------------------------------

- Nuri Albayrak'ın açıklamaları

- Bayramlaşmadan görüntüler

- Detaylar

(KJ: Haber-Kamera: Ömür AVCI/TRABZON, DHA)

Kaynak: DHA