Trabzonspor Başkanı, Şener: ''Gücümüz bu kadar'

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Galatasaray yenilgisi sonrası yaptığı açıklamada' Biz gelecek sezona hazırlanıyoruz.Bizim gücümüz bu kadar.Galatasaray'a başarılar diliyorum' dedi.

Trabzonspor  Başkanı, Şener: ''Gücümüz bu kadar'

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Galatasaray yenilgisi sonrası yaptığı açıklamada ''Bizim gücümüz bu kadar.'' dedi.

Karşılaşma sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şener, ''Bizim gücümüz bu kadardı. Biz, yeni sezona hazırlanıyoruz. Galatasaray'a başarılar.'' dedi. Sadri Şener, ayrıca, Umut'un attığı ve ofsayt gerekçesiyle iptal edilen golü için ise ofsayt değilmiş açıklamasını yaptı.

SEZGİN: ''HERKES ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ YAPTI''

Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin ise, Trabzonspor'u 1-0 yendikleri maçla ilgili yaptığı açıklamada, ''Futbolcusundan teknik heyetine, Florya'daki çalışanından taraftarına herkes üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. Galibiyetten dolayı çok mutluyuz. Bu birlik ve beraberliğin ortaya konulması camiamızın verdiği güvenden kaynaklanıyor. Taraftarlarımıza da çok teşekkür ediyoruz. Onların desteğine bu dönemde çok ihtiyacımız var. Kalan maçlarımızda da umarım aynı arzuyu sonuna kadar göstereceğiz. Umarım mutlu sona böyle ulaşırız.'' dedi.

AKMAN: ''TAKIM OLARAK ÇOK KENETLENDİK''

Galatasaraylı futbolcu Ayhan Akman da, teknik direktör Feldkamp'ın gidişinin ardından takımın değiştiği yönündeki yorumlara katılmadığını belirterek, ''Biz takım olarak daha fazla kenetlendik; çünkü şu anda buna daha fazla ihtiyacımız var. Puan kaybı yapmamalıyız. Önümüzde 4 maç kaldı. Bunları kazanırsak şampiyon oluruz. Önemli bir Fenerbahçe maçımız var. O maçtan önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi maçını kazanmalıyız. Hocamızın gidişiyle oyunumuzun değiştiğini söylemek doğru olmaz; ama daha fazla kenetlendik; çünkü şu anda buna daha fazla ihtiyacımız var. Puan kaybı yapmamalıyız.'' diye konuştu.

AYMAN: ''UMUT'UN GOLÜ OFSAYT''

Trabzonsporlu futbolcu Ayman ise, Umut'un tartışılan pozisyonunun ofsayt olduğunu söyledi. Ayman, ''Hakemin kararı doğru. Umut'tan önce Adnan topa kafasıyla dokundu. İyi bir maç oldu; ama Galatasaray kazandı.'' dedi.

Golü sayılmayan Umut da, attığı golün ofsayt olduğunu açıkladı.

Kaynak: CHA