Trabzonspor Barbekü Partisinde Buluştu

Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener, Yeni Bir Takım Kurarak Uyuyan Devi Uyandırdıklarını Belirterek, Yarışmacı ve Avrupa Kupalarında Mücadele Edebilecek Bir Takım Kurduklarını Söyledi.

Trabzonspor Barbekü Partisinde Buluştu

Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener, yeni bir takım kurarak uyuyan devi uyandırdıklarını belirterek, yarışmacı ve Avrupa Kupalarında mücadele edebilecek bir takım kurduklarını söyledi.

Trabzonspor yeni sezona Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde düzenlenen barbekü partisiyle merhaba dedi. Düzenlenen partiye Başkan Sadri Şener ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Trabzon Valisi Nuri Okutan, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Emniyet Müdürü Feridun Boz, Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Nizamettin Algan, eski başkanlardan Salih Erdem, Ahmet Celal Ataman, Özkan Sümer, eski yöneticiler, teknik heyet ve futbolcuların yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener, Avrupa Kupalarına katılabilecek yarışmacı bir takım oluşturduklarını belirterek,"Görevi devraldığımızda zirveye oynayan bir takım oluşturma sözü verdik ve yaptığımız transferlerle de bunda başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Ligde yarışmacı, Avrupa Kupaları'na katılacak bir takım oluşturduk diye düşünüyorum. Şampiyon olursak da ona da hayır demeyiz'' dedi.

Yeni sezonda bir ara takım yapma yoluna gittiklerini ifade eden Şener, ''Değirmenderespor'u alarak Trabzon Karadenizspor yaptık. Bu kulübü de merkez bina içinde yerini yapıyoruz. Bayrağını da buraya dikiyoruz. Trabzonspor'un bir başka takımı oldu. Merkez bina içinde yapıyoruz'' diye konuştu.

Yeni bir sezona yeni bir ufukla çıktıklarını kaydeden Şener, şunları söyledi:

''Uyuyan devi uyandırdık, uyandırmaya çalıştık. Umarım başarılı oluruz. Kombine kart satışları tarihin en yüksek seviyesine geldi. Ciddi sayıda, 19 bin üyemiz var. Vali beyin aldığı 5 bin hariç, 8 bin satıldı. Çoktan bu biletlerin bitmesi gerekirdi.'' Takımın Trabzon'da çalıştıktan sonra Gerede'ye kampa gideceğini ifade eden Şener, futbolculara yeni sezonda başarılar dileyerek sözlerini tamamladı.

Trabzonspor'un orta saha oyuncusu Serkan Balçı ise yönetim kurulunun iyi bir takım oluşturduğunu belirterek, "Takım olarak bu sezon zirveye oynayacağız, ekip olarak bunun üstesinde geleceğimizi düşünüyorum. Daha çalışan, daha çok isteyen formayı olacak ve takım içinde tatlı bir rekabet olacak bu rekabet içinde ben hep olacağım."dedi Barbekü partisinin sonunda tüm futbolcular davetlilere tanıtıldı.

(GÖK-AC-S)

Kaynak: İHA