Trabzonspor 3 Puana Uçtu

Trabzonspor, Yarın Turkcell Süper Lig' Deki İlk Karşılaşmada Oynayacağı Kayserispor Maçı İçin Thy' Ye Ait Özel Uçakla Saat 15.20' De Kayseri'ye Gitti. 19 Futbolcunun Bulunduğu Kafileyle Birlikte Başkan Nuri Albayrak, Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Chp Trabzon Milletvekili Şevket Arz, Trabzon Belediye ...

Trabzonspor 3 Puana Uçtu

Trabzonspor, yarın Turkcell Süper Lig` deki ilk karşılaşmada oynayacağı Kayserispor maçı için THY` ye ait özel uçakla saat 15.20` de Kayseri`ye gitti. 19 futbolcunun bulunduğu kafileyle birlikte Başkan Nuri Albayrak, Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, CHP Trabzon Milletvekili Şevket Arz, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu ve birçok eski ve yeni yönetici de Kayseri` ye gitti. Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni, yeni transfer Ersen Martin ile sakatlığı süren Erdinç ve genç oyuncular Ergin, Ufuk ve Enis` i kadroya almadı.

GÖKDENİZ TEK BAŞINA GELDİ

Trabzonspor kafilesi havalimanına geldiğinde Gökdeniz`in otobüste olmaması dikkat çekti. Yıldız oyuncu, Başkan Nuri Albayrak ve yöneticiler de dahil olmak üzere herkes uçağa bindikten sonra son anda havalimanına gelip koşarak uçağa gitti. Hiçbir açıklama yapmayan Gökdeniz` in, A. Sebatspor eski Başkanı Veli Sezgin` in vurulması olayıyla ilgili olarak Trabzon Adliyesi` nde ifade vermeye çağırıldığı için uçağa geç kaldığı öğrenildi. Bu sırada Gökdeniz` in nerede olduğunu soran gazetecilere kulüp yetkililerinin, ¨Ayakkabısını kulüpte unuttu. Onu almaya gitti¨ demesine rağmen, Gökdeniz` in havalimanına geldiğinde elinde ayakkabı çantası bulunmaması dikkat çekti.

MARCELINHO: ¨HAZIRIM¨

Trabzonspor`un yeni transferi Marcelinho, havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtlarken, ¨Ben hazırım. Yarınki karşılaşmada görev verilirse oynarım. Ama tabii ki karar hocanın. Tek amacımız oradan 3 puanla dönmek¨ dedi. Fatih Tekke` nin ayrılmasından sonra kaptanlık görevine getirilen Hüseyin Çimşir de, ¨Trabzonspor gibi büyük bir kulüpte kaptanlık yapmak herkese nasip olmaz. Sorumluluk çok büyük. Fatih Tekke` Den sonra kaptanlık yapmak da zor. Ama inşallah camiamızın desteğiyle bu görevin üstesinden geleceğim. Sezonun ilk maçı. Zorlu bir maç. İyi bir başlangıç yaparız inşallah. Yenilenmiş bir kadromuz var. İyi bir sezon geçireceğimize inanıyorum¨ dedi. Yattara ise, son 2 maçtır Kayseri` ye gol attığını belirterek, ¨Umarım yarın da bu geneleği sürdürürüm¨ dedi.

Kaynak: DHA