Trabzon'un Yeni Transferleri Kulüp Müzesini Gezdi

Trabzonspor'un Yeni Transferleri Gustavo Colman ve Giray Kaçar, Bordo-mavili Kulübün Çok Sayıdaki Kupasının Sergilendiği Kulüp Müzesini Gezerek Yetkililerden Bilgi Aldı.

Trabzon'un Yeni Transferleri Kulüp Müzesini Gezdi

Trabzonspor'un yeni transferleri Gustavo Colman ve Giray Kaçar, Bordo-mavili kulübün çok sayıdaki kupasının sergilendiği kulüp müzesini gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Trabzonspor Sadri Şener Sosyal Tesisleri'nde yer alan müzeyi gezen Arjantinli oyuncu Gustavo Colman ve Giray Kaçar, müzede sergilenen çok sayıdaki kupayı inceledi. Trabzonspor'un yeni transferlerine, Profesyonel Takım İdari Sorumlusu Caner Cuvalcıoğlu, Medyadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Altuğ Atalay ve Müze Sorumlusu Alaaddin Ölmez eşlik etti. Colman ve Giray, 600 adet kupa, şilt ve plaketin yer aldığı müzeyi hayranlıkla gezerken, oyuncular 6 adet Birinci Lig Şampiyonluk Kupası, 7 adet Türkiye Kupası, 7 adet Cumhurbaşkanlığı Kupası, 5 adet Başbakanlık Kupası ve Kıbrıs Kupası'nı yakından inceledi. Elde edilen 6 şampiyonluk kupasının nasıl kazanıldığını dinleyen futbolcuların oldukça heyecanlandıkları gözlendi. Yeni transferlerin ilgisini en çok müzede sergilenen yarım kupa çekti.

(GÖK-MU-MFS-S)

Kaynak: İHA