Trabzon: Trabzonspor Yönetim Kurulu Toplantısı Sona Erdi

Trabzonspor'da Bu Akşam Yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında, Profesyonel Futbol Takımının Sorumluluğuna Asbaşkan Haşim Sayitoğlu Getirildi.

Trabzon: Trabzonspor Yönetim Kurulu Toplantısı Sona Erdi

Trabzonspor'da bu akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında, profesyonel futbol takımının sorumluluğuna Asbaşkan Haşim Sayitoğlu getirildi.

Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantı sonrası açıklamada bulunan Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, toplantıda bordo-mavili takımın ligin ilk yarısında, Türkiye Kupası ve UEFA Kupası'nda oynadığı tüm müsabakaların geniş çaplı değerlendirmesinin yapıldığını belirterek, "Yönetim Kurulumuz, Teknik Direktörümüz Ziya Doğan'ın da katıldığı toplantıda geniş çaplı bir değerlendirme yapmıştır. Buna göre kurulumuz oybirliğiyle profesyonel futbol takımının sorumluluğunu Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'na vermiş ve Antalya kampına kadar yeni bir yapılanmanın hayata geçirilmesini kararlaştırmıştır" dedi.

Basın Sözcüsü Kafkas, Teknik Direktör Ziya Doğan yönetimindeki profesyonel futbol takımının Trabzonspor'un ismine yakışır bir şekilde sezonu tamamlayacağına inançlarının tam olduğunu da sözlerine ekledi.

Kaynak: İHA