Trabzon: Trabzonspor, Çaykur Rizespor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Turkcell Süper Ligi'nin 11. Haftasında Kendi Saha ve Seyircisi Önünde Çaykur Rizespor'u Ağırlayacak Olan Trabzonspor, Bu Maçın Hazırlıklarını Yaptığı Tek Çalışma ile Sürdürdü. Akşam Saatlerinde İstanbul'dan Trabzon'a Gelen Kulüp Başkanı Nuri Albayrak da Yapılan Antrenmanı İzledi.

Trabzon: Trabzonspor, Çaykur Rizespor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Turkcell Süper Ligi'nin 11. haftasında kendi saha ve seyircisi önünde Çaykur Rizespor'u ağırlayacak olan Trabzonspor, bu maçın hazırlıklarını yaptığı tek çalışma ile sürdürdü. Akşam saatlerinde İstanbul'dan Trabzon'a gelen Kulüp Başkanı Nuri Albayrak da yapılan antrenmanı izledi.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, Teknik Direktör Ziya Doğan yönetiminde yapılan çalışmaya Belçika'da tedavisini sürdüren İbrahim Yattara ve sakatlığı sebebiyle tedavi olmak için bugün İngiltere'ye giden Ömer Rıza katılmadı. Düz koşu ve kondisyona yönelik hafif bir çalışmayla başlayan antrenmanda Teknik Direktör Ziya Doğan, yapılan çift kale maçta Çaykur Rizespor maçının provasını denedi. Çift kale maçta zaman zaman oyuncuların yerlerini değiştirdiği gözlenen Ziya Doğan'ın oyunu keserek, futbolcuları sık sık ikaz ettiği gözlendi. Bordo-mavili takım, yarın ve pazar günü yapacağı çalışmayı ise basına kapalı olarak gerçekleştirilecek.

Öte yandan, Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu'nun yarınki toplantısına katılacak olan Kulüp Başkanı Nuri Albayrak da bu akşam saatlerinde İstanbul'dan Trabzon'a geldi. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne gelen Başkan Albayrak, antrenmanı izleyerek takımın son durumu hakkında yöneticilerden bilgi aldı.