Trabzon: Nuri Albayrak, Emniyet Müdürü Altay ve Taraftar Grupları ile Biraraya Geldi

Turkcell Süper Ligi'nde Dün Oynanan ve Trabzonspor'un Kendi Evinde 2-1 Mağlubiyeti ile Sonuçlanan Fenerbahçe Maçı Sonrası Çıkan Olaylar Üzerine Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Trabzon Emniyet Müdürü Reşat Altay ve Taraftar Grupları Biraraya Geldi.

Trabzon: Nuri Albayrak, Emniyet Müdürü Altay ve Taraftar Grupları ile Biraraya Geldi

Turkcell Süper Ligi'nde dün oynanan ve Trabzonspor'un kendi evinde 2-1 mağlubiyeti ile sonuçlanan Fenerbahçe maçı sonrası çıkan olaylar üzerine Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Trabzon Emniyet Müdürü Reşat Altay ve taraftar grupları biraraya geldi.

Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde biraraya gelen taraflar, dün oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe maçında çıkan olayları değerlendirdi. Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, taraftar grupları ile yaptığı görüşmede, çıkan saha olaylarının Trabzonspor'a zarar verdiğini, kaybedilen maç sonrası taraftarın protestosunu haklı bulduklarını, ancak kişisel yapılan davranışları tasvip etmediklerini belirtti. Albayrak, bundan sonra yapılması gerekenlerle ilgili olarak da taraftarların görüşlerini aldı.

Bordo-mavili taraftarlar ise, Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'a maç sonrası yaptıkları protestoda haklı olduklarını, ancak çıkan saha olaylarına kendilerinin de olumlu bakmadıklarını belirtti. Taraftarlar, takımdan başarı beklediklerini Başkan Nuri Albayrak'a iletirken, taraftarın performansının takımın performansından daha iyi olduğunu, yapılan yanlışlardan bir an evvel dönülerek takımı iyi yola götürecek kararların alınmasını istedi.

Trabzon Emniyet Müdürü Reşat Altay da, Bordo-mavili taraftarların emniyet güçlerine yardımcı olmalarını istedi. Altay, bundan sonra bu tür olayların yaşanmaması içinde gereken tedbirleri almaya devam edeceklerini belirtti.