Trabzon Emniyet Müdürü Akkale, Veda Ziyaretlerini Sürdürüyor

Trabzon Emniyet Müdürü Akkale, Veda Ziyaretlerini Sürdürüyor

Trabzon Emniyet Müdürü İken Adana Emniyet Müdürlüğü Görevine Atanan Arif Akkale, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde Basın Mensupları ile Vedalaştı.

Trabzon Emniyet Müdürü Akkale, Veda Ziyaretlerini Sürdürüyor

Trabzon Emniyet Müdürü iken Adana Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Arif Akkale, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde basın mensupları ile vedalaştı.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Şefik Mollamehmetoğlu, Akkale'nin Trabzon'a çok kısa sürede uyum sağladığını belirterek, Trabzon'un diğer dönemlere göre daha güvenli bir dönem geçirdiğini söyledi. Mollamehmetoğlu, "Kendisine tam alışmışken atama haberi geldi. Kendisinden ayrılacağımız için üzülüyoruz. Bundan sonraki görevinde kendisine başarılar diliyorum" dedi.

Müdür Akkale ise, Trabzon'dan güzel anılarla ayrılacağını belirterek, 11 aylık görev süresince çalışma arkadaşlarıyla birlikte en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını söyledi. Akkale, "Üzücü bir olay yaşamadık. Elbette günlük hadiseler gelişmiş olabilir. Bundan sonraki görevimizde de aynı duyarlılığımızı devam ettireceğiz" diye konuştu.

Müdür Akkale'nin Adana'daki görevine Kurban Bayramı sonrası başlayacağı, Trabzon'dan ise 2 gün sonra ayrılacağı öğrenildi.

(BK-OK-Y)

Kaynak: İHA