Trabzon'da Konser Serisi Sürüyor

Trabzon'da Konser Serisi Sürüyor

Trabzon'da Konser Serisi Sürüyor. "Maxland" Etkinlikleri Çerçevesinde Dün Bir Konser Veren Sanatçı Keremcem'in Ardından Bugün de 4 Yüz Grubu Sahne Aldı.

Trabzon'da Konser Serisi Sürüyor

Trabzon'da konser serisi sürüyor. "Maxland" etkinlikleri çerçevesinde dün bir konser veren sanatçı Keremcem'in ardından bugün de 4 Yüz Grubu sahne aldı.

Trabzon Yavuz Selim Sahası'ndaki konsere özellikle gençlerin ilgisi büyük olurken grup, söylediği birbirinden güzel parçalarla herkesi coşturdu. Zaman zaman izdihamın yaşandığı konserde 4 Yüz Grubu üyelerine ulaşmak için büyük gayret sarfeden müzikseverler, güvenlik çemberine takıldı.

Konser sonrası bir açıklama yapan grubun üyeleri Trabzon'da bulunmaktan son derece memnun olduklarını belirterek, "Maxland'e bulunduğumuz için çok mutluyuz. Trabzon'daki konserimizin bu kadar heyecan verici olacağını hiç tahmin etmemiştik. Buradaki insanlar bize ayrı bir enerji verdi. Bize yoğun ilgi göstermeleri bizi gururlandırdı. Bundan sonra Trabzon'dan konser teklifi gelir ise seve seve geliriz" dediler.

(BK-NÇ-Y)